Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vruchtenhouten paneeltje
Resultaat: 20 EUR

Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R

Oud ijzeren deurklopper
Resultaat: 20 EUR

Oud gietijzeren deurklopper in de vorm van een vrouwengezicht (aan 1 zijkant een stukje weg), ca. 1975, 20x14,5cm.

Koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen koetslamp, 20e eeuw, 64xØ20cm. Cond.: U

2 Maliëntasjes
Resultaat: 20 EUR

2 Maliëntasjes

2 Pijpenrekken met pijpen
Resultaat: 20 EUR

Twee pijpenrekken met pijpen, begin 20e eeuw, besneden/bewerkt hout, Cond.: U

Diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden

Ketting
Resultaat: 20 EUR

Ketting met markasietjes

Opgezette steenmarter
Resultaat: 20 EUR

Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G

Opgezette bunzing
Resultaat: 20 EUR

Opgezette bunzing staand op boomstronk, 48x20x10cm. Cond.: G

Opgezet wezeltje + geweitje
Resultaat: 20 EUR

Opgezet wezeltje op boomstronk (18x25x8cm.) en een gewei van een bok (6-ender) uit 1958, Cond.: G

Opgezette steenmarter
Resultaat: 20 EUR

Opgezette steenmarter op boomstronk, 26x52x16cm. Cond.: G

Divers kleingoed
Resultaat: 20 EUR

Doos met divers kleingoed.

Geelkoperen asbak
Resultaat: 20 EUR

Geelkoperen gegoten asbak in barokstijl, ca. 1760, 60x24cm.

2 Geelkoperen vaasjes
Resultaat: 20 EUR

2 Geelkoperen vaasjes met ram-koppen, als schemerlamp, ca. 1910.

Kavel koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Kavel koperwerk o.a; roodkoperen stoofje met brander 11x15cm. 9x geijkte gewichten van 500 tot 5 gram.

Jugendstil portemonnee
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil lederen portemonnee met lieveheersbeestje als sluiting. 8x5,5cm.

Jugendstil gaslamp
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G

3 houten houders
Resultaat: 20 EUR

3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U

Tuinbeeld
Resultaat: 16 EUR

Tuinbeeld, meisje met mand H.35cm.

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.

Gedreven koperen spiegel
Resultaat: 15 EUR

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U

Divers speelgoed
Resultaat: 15 EUR

6 Delen oud speelgoed o.a; leesplankje, blokkendoos van Vero, oude gietijzeren trolly/tram, 2 Schuco auto's in originele doos en een doosje met speelgoed, Cond.: G

Reclameplaat + stenen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G