Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Loepen + toneelkijker
Resultaat: 30 EUR

2 Oude loepen en 1 toneelkijker met handvat van parelmoer, begin 20e eeuw, Cond.: U

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R

Opgezette vos
Resultaat: 30 EUR

Opgezet jong vosje zittend op een boomstronk, 46x35x17cm. Cond.: G

Bureaulamp groen/goud
Resultaat: 30 EUR

Messing bureaulamp met groene kap in oude stijl H.:35cm.

Tuinbeeld
Resultaat: 30 EUR

Tuinbeeld, man met peuk H. 55 cm.

Hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes

2 Gietijzeren wandplaquettes
Resultaat: 30 EUR

2 Gietijzeren wandplaquettes, eind 20e eeuw, 51x17cm.

Klok
Resultaat: 27 EUR

Nieuw klokje met bamboe-look gem. Franklin & Murphy Oxford. Uurwerk werkt op batterij 16x5x22cm.

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G

Antieke weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke weegschaal met gewichten van metaal, ca. 1900, 52x22x17cm. Cond.: G

Zilverkleurige schaal
Resultaat: 25 EUR

Zilverkleurige bonbonschaal op voet. Rand gedecoreerd met bloemen en 2 oortjes. 34x13x15cm. Cond.: U

Petroleumkan en treefje
Resultaat: 25 EUR

Koperen petroleumkan met messing treefje

Minitrix 12202 locomotief
Resultaat: 25 EUR

Minitrix 12202 DB BR221 Diesel-locomotief donkerrood/donkergrijs.

Schild achter glas
Resultaat: 25 EUR

Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.

Uitklapbaar scherm en waaier
Resultaat: 25 EUR

Japans kamerscherm + waaier. zwartlak (kleine beschadigingen). Schildpad handvat aan waaier.

2 Stenen figuren
Resultaat: 25 EUR

2 Stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G

Kolenkit
Resultaat: 25 EUR

Koper beslagen kist Art Deco.

Art Deko poederdoos
Resultaat: 25 EUR

Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.

Koperen Art Deco bestek
Resultaat: 25 EUR

Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.

2 Weegschalen
Resultaat: 22 EUR

1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G

Gietijzeren haardstandaard
Resultaat: 20 EUR

Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.

Diverse heksenketeltjes
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G

Diversen koper
Resultaat: 20 EUR

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

Bureaulamp
Resultaat: 20 EUR

Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U