2 Oude loepen en 1 toneelkijker met handvat van parelmoer, begin 20e eeuw, Cond.: U
Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R
2 Gietijzeren wandplaquettes, eind 20e eeuw, 51x17cm.
Nieuw klokje met bamboe-look gem. Franklin & Murphy Oxford. Uurwerk werkt op batterij 16x5x22cm.
Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G
Antieke weegschaal met gewichten van metaal, ca. 1900, 52x22x17cm. Cond.: G
Minitrix 12202 DB BR221 Diesel-locomotief donkerrood/donkergrijs.
Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.
Japans kamerscherm + waaier. zwartlak (kleine beschadigingen). Schildpad handvat aan waaier.
2 Stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G
Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.
Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.
4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer
Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U