Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Sculptuur Orpheus met de leeuw, bronskleurige legering, 49x30cm.
9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U
Art Deco lampekap, metaal met glas, Amsterdamse school, gebrandschilderd, 18xØ13cm. Cond.: G
Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.
2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U
Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G
Tas met 5 barok ornamenten, 18e eeuws Duitsland, ca. 20x11cm per deel, Cond.: U
2 Nieuwe piramidevormige windlichten voor binnen of buiten 30x30x80cm.
Roodkoperen appelketel, Biedermeier ca. 1860, met geelkoperen knop/greepje, 30xø38cm.
Keukenrekje met blank grenenhouten kast. 12 aardewerken bakjes voor kruiden met Nederlandse opschrift 40x13x58cm.
Zwarte gietijzeren kolenkit op 4 poten, fraai gietwerk met een hoofd van een dier, eind 20e eeuw, 55x37x32cm.
Zwarte gietijzeren haardset-standaard in de vorm van een staande man met anker en turfschep, eind 20e eeuw, 69x44x27cm.