2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.
Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U
Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.