Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U
2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm
Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G
Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U
Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G
2 Stoelen van chroom met kunstlederen zwarte zitting (1 zitting beschadigd), 20e eeuw, 79x53x56cm. Cond.: G
Ovaal Dienblad Willem III met een zwarte geschulpte rand ingelegd met mahonie en noten, ca. 1870, 59x47cm.
Perzisch tapijtje en een kamelentas (nu als kussen gebruikt)
Mahoniehouten tafeltje met gecontourneerde rand, Engelse stijl, 50x33cm.