Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.
Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G
Bordje van het honderdjarige bestaan van het koningshuis 1813-1913. P.B. Delft. ø24cm.
Imari kaststel gem. Bareuther Waldsanen Bavaria. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw.
3 Porseleinen borden met figurendecor van goede kwaliteit ca. 1983 Ø21,50cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winterlandschap met figuren, 50x70cm. Cond.: G
Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.