Duitse Karlsruhe majolica vaas ca. 1900 (onduidelijk monogram) met floraal decor, in goede staat 31,5xø17cm.
Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G
Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met floraal decor en zilveren montuur 9-10cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen Herend schotel 2e helft 20e eeuw met decors van vogels en vlinders in goede staat ø33cm.
Origineel Hummel figuur in hartvormig blik "Herzlichen dank", nr. 856 (2000-2008), 13,5cm. Cond.: G
Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat
Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen capucijner trekpotje 19e eeuw met bruine glazuur en florale decors (haarscheur in deksel) 12x17xø10cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, mogelijk 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 8x15xø10cm. Cond.: G
Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...
Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G
Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. In goede staat 20e eeuw 125xø33cm.
Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.
Zeven antieke Hollandse keramieken wandtegels: 2x 17e eeuws met granaatappels, 1x 18e eeuws H. Friso prins van Oranje (gelijmd), 2x met landschapsdecors ca. 1800, 1x 17e-18e eeuws met putti met boog ...
Twee oude 6-pas tegeltableau's 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum): 1x trekpaard en 1x zondagse koets met boerenpaar (barsten in glazuur) 39x20cm. Cond.: R
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje "Aus meinem Garten" 495/0 (1991-1999) 13cm., 1x meisje met kippen "Im Hühnerhof" 199/0 (1991-1999) 12cm., 1x jongentje met geiten "Ziegenbub" 200/0 (1991-199...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Schluss für Heute" nr. 486 13cm., 1x meisje met eenden "Be patient" nr. 197/2/0, 11,5cm. 1x meisje met mand "Kleine Besucherin" nr. 563/0, 13cm. en ...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met bloem "Er liebt mich" nr. 380 special edition no. 5 met jaartal 1972, 12,5cm. 1x jongentje "Postman" nr. 119 (1960 - 1963) 12,5cm., 1x jongentje zittend ...
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...
Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met teksten en decor van figuren in tuin (bodem gemerkt), 2 kommen met minimale randschades 6xø12cm. Cond.: R-G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.
Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R
Oude gesigneerde Chinese keramieken vaas met decor van figuren en cracele-glazuur 24xø11,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met decor van coulissen en eend in landschap, bevat zilveren beugel (minimale chip) ø21cm. Cond.: G
Grote Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd R. Aurili van gegoten gips (bronskleurig gekleurd). In originele staat, 2 minimale chips achter voet 56cm. Cond.: G
Twee zeer oude Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje met ladder (waarschijnlijk nr. 12/2/0 1950-1955) 10,5cm. en 1x jongentje met accordeon (1950-1955) 9cm. Beide in goede conditie.
Elf oude Duitse keramieken bierkruiken 2e helft 20e eeuw 13-25cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws imari porselein (goudimari): 2x schelpvormige borden met bamboedecors (haarlijn en chip) 26x25x2cm. en 1x dekselvaas (beschadigd) 31xø14cm. Cond.: R
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...
Twee Chinees porseleinen familie Roze vazen met hertendecors 20e eeuw, gemerkt en in goede staat 24cm.
Oude Royal Copenhagen Deens figuur, voorstellend een meisje met boek 17cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws Familie Roze bord met decors van bloesems, vogels en vlinders in goede staat ø25cm.
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Chinees porseleinen bord ca. 1900 met decor van hanen in landschap ø26cm. Cond.: G
Japanse/Chinese 18e eeuwse dekselpot met teksten en handbeschilderd. Decor van flora en vogels (chip bodemrand) 20xø20cm. Cond.: G
Grote antieke Kantonese vaas met veelkleurig figurendecor ca. 1900 in goede staat 43xø19cm.
Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...