Lot speldjes bestaande uit een zilveren PTT speld en 2 GG 585/000 FNV speldjes, een met briljant en een met robijn en een GG steker met een diamantje. De speldjes zijn van metaal.
Ring GG/WG 585/000 met princes. Strakke GG ring met in het midden een WG vierkant bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de GG band zitten 6 princes geslepen diamanten totaal ca 0.14 crt...
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Zilveren bruidegomspijpje versierd met fraai paard 835/000, 12x3,5cm. Cond.: G
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...
Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56
Mooi klein zilveren bonbonschaaltje, ovaal model, ajourgezaagd en verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 39gr., 11x7x3cm. Cond.: U
Oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
Lot diverse sieraden met een collier met zwarte kralen, 2 verlopende parelcolliers met witte parels, 1 met zilveren slot met markesiet, een collier met grijze parels een lang bronskleurig gourmetcolli...
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Collier en hanger GG 585/000 met robijn en diamant. Gourmetcollier met ruitvormige hanger, Art Deco 21x28 mm, met in het midden een cirkel met daarin een bloembewerking met 3 peervormige robijnen en 2...
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr