Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...
Hanger en ring zilver 925/000 en 835/000 met edelsteen. Abstracte hanger, jaren 70 stijl met rodonietkraal, 40x40 mm, en een ring met carneoolkraal, ø 10 mm. ø 53 totaal ca 27.45 gr
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G
Zakhorloge onedel met zilveren ketting. Zakhorloge GALA met grote cijfers met zilveren ketting met blokjes motief geoxideerd. ø 45 mm. lengte 23 cm werkend
Set oorclips met hanger GG 585/000 met parel. Hanger en oorknoppen in bloemvorm, grootte 18 mm, met in het midden een mooie cultiveparel, ø 7.5 mm. Totaal ca 7.7 gr
Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G
Collier van saffieren met zilveren 925/000 sluiting. Collier van saffierkralen, kubusvormige gefacetteerd geslepen, 5-8.5 mm. Lengte 47.5 cm ca 53 gr
Oorhangers zilver 925/000 met parelmoer en zirconia's. Brisures met ronde schijf met parelmoer en zirconiarand en een kleine zilveren vlinder. 27x17 mm. ca 4,7 gr
6-Delig visbestek in cassette ca. 1920, gemerkt Catella. Handgrepen met ivoor-effect 23x18x4cm. Cond.: G
Collier met chalcedonen. Collier met gefacetteerde chalcedoonkralen, verlopend in grootte, 15-21 mm met karabijnsluiting, 333/000. Lengte 46 cm ca 182 gr
Ring zilver 925/000 met parel en zirconia. Royale opstaande ring met een zoetwaterparel,ø 10, met om de rand diverse zirconia's. ø 54 ca 10.1 gr
Kristallen schaal met zilveren beugel. Schaal van draadglas met beugel en rand met parelbewerking, kleinkeur 835/000, MT: vermoedelijk J.J. Bogers AMsterdam, 12xø10cm.
Lot speldjes bestaande uit een zilveren PTT speld en 2 GG 585/000 FNV speldjes, een met briljant en een met robijn en een GG steker met een diamantje. De speldjes zijn van metaal.
Ring GG/WG 585/000 met princes. Strakke GG ring met in het midden een WG vierkant bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de GG band zitten 6 princes geslepen diamanten totaal ca 0.14 crt...
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...
Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G