Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...

Hanger + ring zilver
Resultaat: 40 EUR

Hanger en ring zilver 925/000 en 835/000 met edelsteen. Abstracte hanger, jaren 70 stijl met rodonietkraal, 40x40 mm, en een ring met carneoolkraal, ø 10 mm. ø 53 totaal ca 27.45 gr

Zilveren roomkan
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge onedel met zilveren ketting. Zakhorloge GALA met grote cijfers met zilveren ketting met blokjes motief geoxideerd. ø 45 mm. lengte 23 cm werkend

Set parels
Resultaat: 100 EUR

Set oorclips met hanger GG 585/000 met parel. Hanger en oorknoppen in bloemvorm, grootte 18 mm, met in het midden een mooie cultiveparel, ø 7.5 mm. Totaal ca 7.7 gr

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G

Collier saffier
Startprijs 90 EUR

Collier van saffieren met zilveren 925/000 sluiting. Collier van saffierkralen, kubusvormige gefacetteerd geslepen, 5-8.5 mm. Lengte 47.5 cm ca 53 gr

Oorringen parelmoer zilver
Startprijs 20 EUR

Oorhangers zilver 925/000 met parelmoer en zirconia's. Brisures met ronde schijf met parelmoer en zirconiarand en een kleine zilveren vlinder. 27x17 mm. ca 4,7 gr

Visbestek
Resultaat: 60 EUR

6-Delig visbestek in cassette ca. 1920, gemerkt Catella. Handgrepen met ivoor-effect 23x18x4cm. Cond.: G

Collier chalcedoon
Startprijs 140 EUR

Collier met chalcedonen. Collier met gefacetteerde chalcedoonkralen, verlopend in grootte, 15-21 mm met karabijnsluiting, 333/000. Lengte 46 cm ca 182 gr

Ring zilver parel zirconia
Resultaat: 45 EUR

Ring zilver 925/000 met parel en zirconia. Royale opstaande ring met een zoetwaterparel,ø 10, met om de rand diverse zirconia's. ø 54 ca 10.1 gr

Krist. schaal, zilv. beugel
Resultaat: 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel. Schaal van draadglas met beugel en rand met parelbewerking, kleinkeur 835/000, MT: vermoedelijk J.J. Bogers AMsterdam, 12xø10cm.

Lot speldjes
Resultaat: 50 EUR

Lot speldjes bestaande uit een zilveren PTT speld en 2 GG 585/000 FNV speldjes, een met briljant en een met robijn en een GG steker met een diamantje. De speldjes zijn van metaal.

Ring GG rensini
Startprijs 275 EUR

Ring GG/WG 585/000 met princes. Strakke GG ring met in het midden een WG vierkant bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de GG band zitten 6 princes geslepen diamanten totaal ca 0.14 crt...

Set zilver 12x
Startprijs 60 EUR

Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.

Set sieraden
Resultaat: 40 EUR

Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...

Ring GG rensini
Startprijs 300 EUR

Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56

2 Empire stijl bokalen
Resultaat: 100 EUR

Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.

3 Miniatuur portretjes
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G

Miniatuur portretje
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.

Boek Rembrandt
Resultaat: 60 EUR

Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R

3 Delen Kantonees
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R

Fam Rose vaas, bloemen/vogels
Startprijs 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G