Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen oud glas
Resultaat: 425 EUR

Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Glazen jugendstil Art Deco bolvaasje ca. 1920 10-kantig met zoutglazuur in goede staat 7,5xø7,5cm.

Kristallen Bowl-set
Startprijs 25 EUR

Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 45 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Divers kristal
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G

Glazen buste
Startprijs 120 EUR

Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G

Grote bokaal + glas
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G

2 Oude glazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.

3 Glazen, Römer
Startprijs 50 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.

4 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...

2 Russische glazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.

8 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G

2 Russische glazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.

Kavel glas
Startprijs 35 EUR

Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G

Jugendstil karaf
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.

3 Delen glas
Startprijs 35 EUR

Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G

Glazen karaffenset
Resultaat: 100 EUR

Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.

3 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G

Jugendstil karaf
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G

4 Glazen figuren
Startprijs 30 EUR

Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G

Porseleinen dieren
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G

Groene vaas + schaal
Startprijs 70 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G

Glazen schenkkan
Startprijs 90 EUR

Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G