Oud Heineken geëmailleerd reclamebord 2e helft 20e eeuw, minimale beschadigingen 60x39,5cm. Cond.: R-G
Decoratief houten carrousselpaard 2e helft 20e eeuw 56x55x16cm. Cond.: G
Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...
Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G
Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.
Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G
Jugendstil dienblad ca. 1900 met keramieken plaquette en landschapsdecor. Vernikkelde omranding, geheel in goede staat 4x53x35cm.
Twee delen antiek tin: 1x grote diepe schotel ca. 1800 (of ouder) met diverse stempels ø34cm. en 1x grote kraantjeskan ca. 1800 46xø18cm. Cond.: G
Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G
Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G
Grote houten met ijzeren vogelkooi (1 stukje afgebroken) 46x40x38cm. Cond.: R-G
Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G
Oude hygrometer van blik met opdraaimechaniek, gemerkt Fourinco Bruxelles 27x29x15cm. Cond.: G
Kavel met honderden oude speldjes etc. met o.a: reclames, plaatsen en portretten 14x15x9cm. Cond.: G
Prachtige oude champagnekoeler, gemerkt Argit France (voor champagne) Pommery Reins France. Bevat tevens 4 originele champagneglazen, geheel in zeer goede staat 20xø20cm.
Twee antieke Engelse dienbladen met intarsia in zeer goede staat 27-36cm.
Kavels oud divers o.a: 1x koperen wandgong ca. 1930, 1x Makkumse schotel polychroom 20e eeuw, 2x strijkijzers, kinderspeelgoed en 1x blikken huisje 9-31cm. Cond.: G
Twee antieke tabakspotten: 1x eikenhouten van Schimmelpenning ca. 1930 en 1x mahonie 19e eeuw 20-22cm. Cond.: G
Leuk antiek inktstel (4-delig), kristallen houders met zilveren monturen 19e eeuw. Houten houder met hengsel en lade 20x30x22cm. Cond.: G
Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G
Grote moderne staande messing 2-lichts lamp met dimmer in goede staat 188cm.
Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G
Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G
Divers plated en tin o.a: servies, karaffen (zilvertin), schaaltjes, comfoor etc. 20e eeuw in goede staat 6-32cm.
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Roodkoperen kolenkit met schep en onderschotel in goede staat b37x50x35cm.
Vijf oude/antieke kaarskandelaren: 2x wandkandelaren 20e eeuw, 2x kandelaren 19e eeuw van koper en tin 20-30cm. Cond.: G
Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G
Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.
Oude Duitse bakelieten radio "Ilmenau 480 Veb. Stern R.F.T. Radio Sonnenberg Ilmenau". In goede werkende staat 16x27x13cm.
Plaquette 19e eeuw met schroefdraad achter, voorstelling met een Romein (Berliner Eisen) 8x6x3cm. Cond.: G
Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G
Groot kavel divers koperwerk o.a: lampenvoet, houtbak, koffiemolen, ketels, vijzel etc. 10-70cm. Cond.: G
Duitse brieven-weegschaal ca. 1900 met bewerkte gietijzeren voet, gemerkt D.R.P. Fertig in goede staat 30cm.
Twee oude/antieke kraantjeskannen: 1x beschilderd tin 20e eeuw en 1x tin 19e eeuw 32-43cm. Cond.: G
Roodmarmeren inktstel ca. 1900 met messing vergulde inkthouders 14x30x17cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900 (1x met landschapsdecor) 40-45cm. Cond.: G
Twee dienbladen ca. 1900: 1x notenhout met koperen banden en 1x beschilderd blikken dienblad 36-50cm. Cond.: G
Gewichtenblok met koperen gewichten ca. 1900 in goede staat 8x14x6,5cm.
Vier antieke houten met ivoren kegelballen, gemerkt Thomas Taylor Glasgow ca. 1900, ø11cm. Cond.: R-G
Duits Jugendstil keramieken tablet ca. 1910 met vernikkelde omranding in zeer goede staat
Antiquarisch boek ca. 1800 "Minnezangen en Idyllen door H. Tollens C.Z. te AMsterdam by Pieter Johannes Uylenbroek MDCCC, opdracht aan mijn tedergeliefde gebrande catharina rivier" 23x15cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Tinnen 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met schaapskooi decor (licht bedeukt) 43cm. COnd.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G