Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Enkelloops 19e eeuws (hagelschot) damesgeweer met knikloop ca. 1850. Mechanisch in orde en in goede staat 100cm.
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Oosterse sabels in goede originele staat (oxidatie) 85cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G
Antieke sabel met bronzen en houten heft, voorstelling van leeuwenkop en wapenschild met gekruisde geweren (oxidatie lemmet) 94cm. Cond.: R-G
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Grote Duitse antieke tinnen Jugendstil jacht-klepkan met Auerhaan op het deksel. Decor van jacht en sweepslag. gemerkt Imperial Zinn B en G. Licht bedeukt en poten Auerhaan gebroken 38cm. Cond.: R-G
Divers plated en tin o.a: servies, karaffen (zilvertin), schaaltjes, comfoor etc. 20e eeuw in goede staat 6-32cm.
Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.
Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.