Mooie Perzische veelkleurige loper (restauratie, slijtage) 288x110cm. Cond.: R
Twee antieke wandkleden: 1x Frankrijk met teksten en figurendecors ca. 1880 140x103cm. en 1x Perzisch decor in de tinten bruin/zwart (beschadigd) 135x117cm.
Twee oude Perzische kleden in roodtinten 58x82cm. en 95x62cm. Cond.: R-G
1x Oud Perzisch kleed in de tinten briekrood/zwart etc. 73x123cm. Cond.: G en 1x Oud Perzisch kleed in de tinten rood/bruin/creme 153x113cm. Cond.: G
1x Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/blauw 145x107cm. Cond.: G en 1x Oud Perzisch kleed in de tinten blauw/rood/lichtblauw etc. 192x110cm. Cond.: R
1x Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/wit (restauratie) 156x110cm. Cond.: M en 1x Oud Perzisch kleed in de tinten creme/groen/bruin. 110x61cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed in de tinten rood/bruin/creme 153x113cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed in de tinten blauw/rood/lichtblauw etc. 192x110cm. Cond.: R
Oud Perzisch kleed in de tinten creme/groen/bruin. 110x61cm. Cond.: G