Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen Rosa Rose
Resultaat: 90 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

10 Bijbelse tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien 18e eeuwse mangaan Hollandse wandtegels met diverse bijbelse voorstellingen (4x gaaf, 3x lichte randschades, 3x kapot) 13x13cm. Cond.: R-G

Majolica vaas + schaal
Resultaat: 90 EUR

Twee delen Italiaans Fayance: 1x schaal met schependecor 9xø19cm. en 1x grote vaas met Romeins decor en letter E, polychrome 20e eeuw 32xø14cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met Foohonden (1x deksel gelijmd) m34xø16cm. Cond.: R

Servies, Blue Danube
Resultaat: 90 EUR

Blue Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor 20e eeuw (33 delen) o.a: 2 kop & schotels, 12 diepe borden, 6 kleinere diepe borden, 4 ontbijtborden en 4 losse schotels, minimale chip mogelijk Cond.: ...

2 Flacons Brussel
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen flacons met decor van goud en hangeschilderd landschap met figurendecors ca. 1850 (1 stop beschadigd) 26,5cm. Cond.: R-G

Kang Xi kaststel
Resultaat: 85 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M

Doos tegels
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 20 antieke Hollandse wandtegels 17e-18e eeuw o.a: Bijbelse voorstellingen, figuren, landschappen, schip. (Deels beschadigd) Cond.: M-R-G 13x13cm.

1 Bord, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.

4 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse keramieken ploychrome schotels 2e helft 20e eeuw in goede staat ø24-ø27cm.

4 Porseleinen honden
Resultaat: 80 EUR

Vier oude porseleinen honden: 1x boxer (oor beschadigd), 1x liggende jachthond, 1x terrier (gemerkt) en 1x mopshond (goed) 8-18cm. Cond.: R-G

Jade boedha figuur
Resultaat: 80 EUR

Jade boedha figuur 20e eeuw in goede staat 26cm.

2 Kopjes
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups, gemerkt 20e eeuw ø3,5x8,2cm. Cond.: G

3 Schotels, 8-kantig
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, lichte randschades 15,7x15,7cm. Cond.: R

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

Doos tegels
Resultaat: 80 EUR

Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G

Servies, Hollohaza
Resultaat: 80 EUR

Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G

35 Empire borden
Resultaat: 75 EUR

Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.

2 Empire vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

3x Kop & schotel
Resultaat: 75 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie delen Duits echt Cobalt porselein, Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw met decor van bloemen en goud 4xø20cm. en 25xø9cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel
Resultaat: 75 EUR

Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G

Handbeschilderd serviesgoed
Resultaat: 70 EUR

Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G

KPM dekseldoosje
Resultaat: 70 EUR

Duits KPM porseleinen dekseldoosje ca. 1910 met handbeschilderd molenlandschap-decor op het deksel 5xø8cm. Cond.: G

2 Hummel figuren, klassiek
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Blauw Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung schaal met decor van landschap, schepen, figuren en huizen. 22,5x30cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...

4 Rosenthal beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vier oude Duitse Rosenthal porseleinen figuren: 1x putti met geit (Kunstabteilung Selb) (beschadigd), 1x haas (Selb Plössberg) (goed), 1x konijn (Kunstabteilung Selb) ( goed), 1x gans (Selb Bavaria) (...

3 Plaquettes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude bisquit porseleinen plaquettes: 1x groot J.S. Bach (1685-1750 Rosenthal) en 2x empire stijl Bing en Gröndahl Eneret en M, ø14-ø21cm.

Empire vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.

Satsuma verdeelschaal
Resultaat: 70 EUR

Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G

Delftsblauwe vaas
Resultaat: 65 EUR

Grote 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vaas met decor van flora en insecten 27xø18cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 65 EUR

Divers porselein en keramiek 18e-19e eeuw o.a: Delfts, Chinees (beschadigd) 6-39cm. Cond.: M

Schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje, geschulpt met decor van landschappen. Waarschijnlijk onderschaaltje voor trekpot, in goede staat 9x10x1,5cm.

Pors. beeld, vogels op ree
Resultaat: 65 EUR

Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.

Meissen Bottger theekan
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Meissen Bottger theekan, steengoed ca. 1980, nr. 85679 in goede conditie 15x19xø12cm.

Diverse kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 12 diverse kop & schotels (Duitsland etc.) o.a: 2x Wallendorf, snorkopje, schlaggenwald, Thomas Bavaria etc. 19e-20e eeuw 5-15cm. Cond.: R-G

2 Tegeltableau's
Resultaat: 60 EUR

Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dierenvoorstellingen. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R

2 Tegeltableau's
Resultaat: 60 EUR

Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dieren etc. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R

2 Miniaturen op marmer
Resultaat: 60 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...

Vaas met vogel
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 met emoe, gemerkt M en O met kroon, teentje van emoe mist. 21,5x12xø9cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 6-kantige vazen ca. 1900 van Villeroy & Boch met floraal decor in goede staat 29,5x12x11cm.

Porseleinen klokkast
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen klokkast, gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1808-1890 met putti. Beschadigd (afgebroken delen zijn er wel bij) 45x30x16cm. Cond.: M

Blauw imari kaststel
Resultaat: 60 EUR

Driedelig 19e eeuws blauw imari porseleinen kaststel met floraal decor in goede staat 30xø13cm.

9 Bierpullen
Resultaat: 60 EUR

Negen oude/antieke bierpullen: 1x grote bierpul ca. 1900 Duitsland (beschadigd en haarscheur), 6x glazen ca. 1900 en later, 2x keramiek (1x gesigneerd Paul Klutsch (haarscheur) en 1x Delft) Cond.: M-R...

Perzische vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische vaas met handbeschilderd figurendecor 20e eeuw (chip bodemrand) 27xø18cm.

2 Delen imari
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porseleinen vazen: 1x bolle vaas met smalle tuit (floraal- en gouddecor), 1x flesvormige vaas (floraal decor en godudecor), 17-19cm. Cond.: G

8 Tegels, dieren en figuren
Resultaat: 60 EUR

Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R