Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuyw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G
Een paar porseleinen amfora vazen met gouddecor en handgeschilderd figurendecor 2e helft 20e eeuw (1 vaas gelijmd) 28xø20cm. Cond.: R
Kavel divers antiek Duits Zwiebelmuster porselein serviesgoed ca. 1900 (19 delen) o.a: kofiiekannen, 2x botervloot, blaker, roomkannen, kopjes (minimale chips mogelijk) 4-20cm. Cond.: R-G
Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.
Oude bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dronken Chinees ca. 1930, gemerkt met gekruisde zwaarden (geen Meissen) 24x20x10cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen figurengroep 20e eeuw, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen Meissen) in goede staat 24x17x11cm.
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Oude porseleinen fruitschaal met rondom 3 dansende putti en opgewerkte bloem ca. 1920. Twee duimpjes beschadigd, verder in goede staat
Vier oude Duits porseleinen figuren ca. 1980: 2x Gerold Bavaria, putti met haas en eend, 2x ongemerkt (kind met bal) 6-13cm. Cond.: G
Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G
Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamenco's in de natuur 45x20cm. Cond.: G
Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.
Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.
Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G
Twee oude Duitse porseleinen honden : 1x herdershond Gotha porselein en 1x windhond Thüringen porselein ca. 1930-9150, 23-31cm. Cond.: G
Acht Duits porseleinen danseressen 20e eeuw Thuringen, diverse beschadigingen 11-17cm. Cond>: R
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G