Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren theepot
Startprijs 250 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G

Koektrommel + onderschotel
Startprijs 725 EUR

Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 50 EUR

Antieke fraaie zilveren zeskantige ronde strooier met florale gravure op voet in biedermeier stijl, MT: J.M. van Kempen, jaarletter W: 1856, 4x13cm. ca. 69gr.

Broche GG rond
Resultaat: 50 EUR

Broche GG 585/000 fantasie model. Broche bestaande uit 2 delen in de vorm van halve manen, waarvan een kant met ruwe bewerkingen, ø 3.2 cm ca 4.1 gr

Oorhaken GGbloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Oorhaken GG 750/000m met bloedkoralen. Ovale brede GG zetkasten met daarin 2 mooie bloedkoralen, bevestigd aan brisures. Grootte oorhangers 12x10 mm ca 3.8 gr Nieuw

Collier bloedkoraal
Startprijs 120 EUR

Collier bloedkoraal met grote bloedkoraal als sluiting met GG 585/000 accenten. Fijn bloedkoraalcollier, tonmodel ø 2,5x4, met GG bollen bij de sluiting, gemaakt van een grote bloedkoraal, ø 13 mm, me...

Armband 4-rij bloedkoraal
Startprijs 180 EUR

Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm

Ring, GG, bloedkoraal
Resultaat: 90 EUR

Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.

Ring WG ruitvorm briljant
Startprijs 400 EUR

Ring WG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de bovenzijde in het midden een wat grotere diamant en daaromheen 8 kleinere briljanten in een soort ruitvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt. ø 57 ca 4.5 ...

Bloedkoralen armband
Resultaat: 175 EUR

Armband rij 3 bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. 3 Rijen bloedkoralen, tonmodel ø 2.5 mm, met fraaie GG eindstukken bevestigd aan een ovale GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van e...

Lang snoer koraal
Startprijs 35 EUR

Lang snoer met platte cilindervormige koralen. Breedte 5 mm, lengte 112 cm ca 21.7 gr

Ring WG robijn briljant
Resultaat: 200 EUR

Strakke ring WG 585/000 met robijn en briljant. Strakke royaal uitgevoerde bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x3.8 mm, met daarnaast 2 briljanten, ca 0.06 crt, en een rail me...

Langcollier GG met schakels
Resultaat: 150 EUR

Lang collier GG 585/000 met 12 schakels. Venetiaans collier met aan de voorzijde verdeeld over de ketting 12 schakels. Een schakel is voorzien van een steekspeld om draaien te voorkomen. Lengte 85 cm,...

Oorringen GG/WG briljant
Resultaat: 150 EUR

Klapcreolen GG/WG 585/000 met briljant. Ovale klapcreolen met scharnier en een diagoniale WG lijn, bezet met briljanten. ø 14 mm, breedte 5 mm. ca 5.5 gr

Parelcollier lang WG slot
Startprijs 100 EUR

Parelcollier lang met WG 585/000 sluiting met parel. Lang collier van cultiveparels, ø 6.5 mm, bevestigd aan WG half ronde sluiting met in het midden een parel. Lengte 64 cm

Collier + 2 armbanden
Startprijs 40 EUR

Collier en armbanden met parels. Collier en armbanden met parels geregen als bloemen met een grote parel in het midden en biwa pareltjes er omheen. Lengte 41 cm, arrmbanden 17 cm

Zakje bloedkoraal
Startprijs 30 EUR

Bloedkoraal, takjes. Drie snoeren , verlopend in grootte, en veel losse takjes. Totaal ca 209 gr

Zilveren schaal, gehamerd
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.

Glas, zilv. voet
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G

Zilveren tas
Startprijs 80 EUR

Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Zilveren koektrommel + onderschotel
Startprijs 400 EUR

Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U

Zilveren schaal
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren Art Deco bonbonschaaltje, MT: Kempen en Zonen Fa. J.M. van Voorschoten, jaarletter D: 1913, 11x4cm. ca. 75gr.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Stel zilveren kandelaars, fraai bewerkt op vierkante voet, MT: A.J. Aubert - 's Gravenhage, 835/000, ca. 153gr, 11x5,5cm.