Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren doos, barnsteen
Startprijs 380 EUR

Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G

Zilveren visbestek
Resultaat: 125 EUR

Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.

Groot kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...

Duitse broche
Startprijs 175 EUR

Duitse fantasiebroche 333/000 met tanden. Staafbroche in de vorm van een tak met in het midden bladeren en 2 slagtandjes. ca 8.00 gr Lengte 68 mm

Collier 3-rij, maansteen nefriet
Startprijs 275 EUR

Collier maansteen met nefriet. Twee snoeren maansteen en een snoer nefriet, kralen ø 6.5 mm, met GG 585/000 ronde sluiting, soort bloemvorm, ø 19 mm. Lengte 37 cm

Hanger met jade
Startprijs 325 EUR

Hanger GG 750/000 met jade. Hanger in de vorm van een opengewerkt tolletje met 22 jade steentjes. Grootte 29x25 mm ca 8.6 gr

Collier 3-rij, parel / nefriet
Startprijs 300 EUR

Collier met 3 rijen nefriet met parels. Collier bestaande uit 3 rijen nefrietkralen, ø 4.2 mm. met verdeeld over het collier 6 roze getinte zoetwaterparels, ø 12.5 mm. Het geheel is bevestigd aan een ...

Steekspeld GG diamant
Resultaat: 150 EUR

Art Deco brochette GG 585/000 met diamant. Langwerpige broche met in het midden een WG ruitbewerking met een briljant met oud slijpsel, ca 0.10 crt en 6 kleine roosdiamanten. Lengte 60 mm, ca 4.1 gr

Ring GG Lapponia
Resultaat: 270 EUR

Ring GG 585/000 Lapponia met groen steen. Fijne Lapponiaring met bekende bewerking en daartussen een groene berylkraal. ø 53 ca 4.2 gr

Lapponia Ring GG
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/000 merk Lapponia. Ring van Lapponia, uit de Tsokka serie, design Bjorn Wekstrom, ca 3.2 gr ø 54. Cond G

Hanger GG malachiet bril
Startprijs 300 EUR

Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P

Broche WG smar parel bril
Startprijs 150 EUR

Elegante broche WG 585/000 met smaragd briljant en parels, Ronde broche met een strik bezet met smaragden, parels en briljanten totaal ca 0.15 crt. ø 30 mm ca 7.7 gr

Ring GG smaragd bril
Resultaat: 250 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55

Ring GG met parel
Resultaat: 85 EUR

Ring GG 585/000 met parel. Ring met aan de bovenzijde een bewerkt rondje, bestaande uit verschillende cirkels van draad oplopend in grootte, met in het midden een cultive parel, ø 7 mm. ca 3.4 gr ø 54

Parelcollier en armband
Startprijs 150 EUR

Parelcollier en armband met GG 585/000 sluiting met diamant. Collier en armband bestaande uit cultive parels, ø 7 mm. Aan beiden zit een GG bolletje met kleine diamantjes als sluiting. Lengte 42 en 18...

Parelcollier met veeroog
Startprijs 100 EUR

Parelcollier met GG 585/000 veeroog. Collier van cultive parels, ø 6 mm, met groot GG veeroog met eindstukken als sluiting, ø 13 mm. Lengte 43 cm

Zilveren roomstel
Startprijs 90 EUR

Sterling zilveren roomstel met dubbele filetrand en gecontourneerde oren 925/000, MT; Paul Revere "reproduction ca. 1770", ca. 273gr. 9xø6,5cm. Cond.: R

Krist. kaasstolp
Resultaat: 140 EUR

Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.

Zilveren voetschaal
Startprijs 400 EUR

Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.

Zilveren kandelaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.

Zilveren theedoos
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...

Tondeldoosje
Resultaat: 80 EUR

Oud Hollands tondeldoosje op 3 bolpootjes met stadspoort en 2 geiten als voorstelling. Zilveren hengsel en dop 835/000, MT: onleesbaar 10xø6,5cm. Cond.: G