Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen boterstolp
Startprijs 120 EUR

Kristallen boterstolp versierd met waaierslijpsel op onderschotel (ø17cm.) met Hollands zilveren (835/000) knop. Kleine chips aan schotel

Bestek zilver
Resultaat: 185 EUR

Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G

6 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Zes zilveren sorbert/cocktaillepels waarvan de steel als rietje dient, 916/000, ca. 160gr. L.: 26cm. Cond.: G

Zilveren mand, groot
Startprijs 300 EUR

Strak uitgevoerde Hollands zilveren ajourgezaagde mand met parelrand, 925/000 grootkeur, jaarletter K: 1970, MT: A. Presburg & Zn. Haarlem, ca. 328gr., 28x18x7cm. Onderzijde voorzien van gravure. Cond...

Zeldzaam mes, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mes met origineel stalen lemmet (gemerkt MT: spade, zie Nederlands klein zilver afb. 526/111 en afb. 567), versierd met zilveren (835/000) pistoolheft met acanthusbladeren en inscri...

Pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren empire pillendoos met lijnbewerking en schild met gravure, 835/000, MT: Abraham Kruijt, jaarletter B: 1836

Tourmalijn collier
Startprijs 250 EUR

Collier van tourmalijnkralen en parels met GG 585/000 sluiting en bollen. Collier bestaande uit 21 tourmalijnkralen, groen met zwarte en roze , ø 12.4 mm, en 6 witte zoetwaterparels. Aan weerskanten v...

Ring met topaas
Startprijs 275 EUR

Zware ring GG 585/000 met topaas. Brede ring met in het midden een ovaal geslepen witte topaas, ø 8.9 x 12.9 mm. Naast de ovale topaas zitten 2 triangel geslepen topazen. De stenen zijn gezet in een s...

Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr

Ring GG amethist
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met amethist. Ring met grote bewerkte zetrand, getorste bewerkingen met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 12x9 mm. ø 59 ca 5.2 gr

Ring GG tanzaniet briljant
Startprijs 750 EUR

Ring GG 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten in baquette en briljant slijpsel, totaal c...

Ashanger GG hond
Startprijs 80 EUR

Hanger GG 585/000 in de vorm van een hond. de hanger is voorzien van schroefdraad en kan gebruikt worden als ashanger. Grootte 13x 22 mm ca 2.3 gr Nieuw

Ashanger GG hart
Startprijs 90 EUR

Hanger GG 585/000 in de vorm van een bol hart. De hanger is voorzien van een oog met schroefdraad. Kan gebruikt worden als ashanger. Grootte 17x17 mm. ca 3.4 gr Nieuw

Set drie ringen GG
Resultaat: 150 EUR

Set met drie ringen GG 585/000 met Robijn, Saffier Smaragd en briljant. Drie GG rijringen, één met 4 robijnen en 3 briljanten, één met 4 Saffieren en 3 briljanten en één met 4 smaragden en 3 briljante...

Lot GG
Resultaat: 220 EUR

Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr

Broche met ametist
Startprijs 75 EUR

Broche GG 585/000 met amethist. Elegante ovale broche met gladde GG zetrand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte broche 23x11 mm. ca 3.5 gr

Ring met amethist
Startprijs 225 EUR

Ring GG 585/000 met amethist. Ring met aan de bovenzijde een cabouchon ovaal geslepen amethist in een GG zetkast met getorste rand, welke gerepareerd is. grootte 24x15 mm ca 7.6 gr ø 55

Lot double
Resultaat: 40 EUR

Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...

Lot double
Resultaat: 35 EUR

Lot double betaande uit o.a. een set oorclips en hanger met tijgeroog, manchetknopen, hanghorloge, horlogeketting, armbanden en hangers.

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren tasbeugel met knipsluiting aan jasseronketting met bewerkte voorzijde, 835/000 (grootkeur), MT: onleesbaar, ca. 128gr. 14cm. Cond.: G

2 Kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 80 EUR

Zilveren Art Deco boogkandelaar op ovale voet voor 2 kaarsen, 800/000, MT: HB, "V" merkteken buitenlandse werken begin 1900 ca. 145gr. 20x14x7,5cm. Cond.: G

Lodderein flesje
Startprijs 60 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G

Zilveren vork
Startprijs 90 EUR

Zilveren vork met initialen AJN, voorzien van 18e eeuws zilveren heft met voorstellingen van schepen, kerken etc.. Bekroond met een springende hond, ca. 32gr. L.: 16,5cm.