Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G
Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G
Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873
Breidoppen aan collier, zilver 835/000. Versierde breidoppen bevestigd aan een fijn jasseroncollier. ca 8.9 gr
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierend deksel waarop filigrain bewerking, 835/000 grootkeur, jaarletter S: 1877, MT: onduidelijk, ca. 40gr. 5,5x5,5x2,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur met schenktuit en dubbele parelrand. Mr. P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre - ...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Zilveren suikerpot op 4 acanthusblad-pootjes met twee handgrepen (versierd met strikmotief), 800/000, ca. 215gr. 9xø10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel, aan beide kanten handgegraveerd, 2e gehalte grootkeur, jaarletter O: 1873, ca. 23gr. 4x4x1,5cm. Cond.: G
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. Mr. J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829
Grote kristallen 12-kantige buikvormige karaf met zilveren Jugendstil handgegraveerde kraag. Karaf en stop zijn rondom geëtst met florale motieven, MT: L.F. Frankrijk, 835/000, 30xø16cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren sorbetlepels (diverse MT): 1x handgegraveerd, 2x met fruitmotieven en reliëf, 835/000, ca. 67gr. L.: 18cm. Cond.: U
Zilveren zoutvaatje op 4 pootjes met gedreven voorstelling en blauwglazen binnenbakje. Nederlandse herkeur 3x3cm. Cond.: U
Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)
Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U
Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)
Zilveren (835/000) cakevork met opengewerkte florale motieven anno 1932, 1x zilveren vleesvork heft met parelrand en 1x antieke zilveren kindervork (onduidelijke keuren)
Hollands zilveren cakeprikker en roomlepel met gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.H.W. Visser Steenwijk in lepel 835/000 begin 1900, ca. 58gr. (samen) Cond.: U
Mooie grote zilveren strooier met bajonetsluiting, versierd met leeuwenkoppen, rustend op leeuwenpoten, onderbasement met 4 bolpoten. De binnenzijde is verguld, ca. 380gr. 25xø8cm. Cond.: G
Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.
Engels sterling zilveren hartvormige fotolijst met twee uiteenlopende pootjes met uitbundig bewerkte bloemmotieven 13x15cm. Cond.: U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
Mooi driedelig Engels sterling zilveren servies. Het drijfwerk rondom bestaat uit florale motieven. Theepot met houten handvat en knop 925/000. Bruto gewicht ca. 840gr. (theepot 25x13x11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met bewerking en zeer fijne parelrandjes 835/000, jaarletter G: 1841, MT: niet leesbaar, ca. 26gr. ø5cm. Cond.: U
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Zilveren pijpencomfoor met roodkoperen binnenbakje, geplaatst op zwart basement waaronder ivoren pootjes, zilver 835/000, Ca. 10xø 17cm., Cond.:G
Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U
Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand en inscriptie uit 1905, 835/000 Grootkeur, jaarletter: V: 1904, , ø 27cm., Chip aan rand
Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...
Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelmes, gekroond met ruiter te paard, midden 18e eeuw (zie boek van Wittewaal) L.: 23cm. Cond.: U
Oosters dekseldoosje, waarop gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep (zgn. kolenbak-model). Steel en bak gedeeltelijk geribbeld, 835/000 1e helft 1900, MT: J. Schijfsma en Sustring Sneek, ca. 159gr. Cond....