Hollands zilveren bonbonniere met ajour-en graveerwerk versierd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: O: 1949, Minervakopje: Amsterdam, 18.5x13.5x3.5cm., ca. 124gr., Cond.: U
Vier zilveren vingerhoedjes waarvan 3x 925/000, samen ca. 13gr. Cond.: U
Groot voorsnijmes met versierd zilveren heft, A.D. Verschüür, L. 38cm., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met geribbelde buitenzijde en vergulde binnenkant, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: B.Gillis, Den Bosch, 6.5x4x1.5cm., Ca. 43gr., Cond.:U
Groot vooroorlogs W.M.F. plated bestek, type Nirosta, Duitsland, in linnen opbergdoos. 85 Delen messen, vorken, lepels en opdienlepels Cond.:G
Twee stel zilveren vleesvorkjes met getordeerde stelen, 835/000, MT.: A.J.Driessen Schoonhoven, Jaarletter: D: 1888, samen ca. 52gr., Cond.:G
Ovale Hollands zilveren ajourgezaagde soesenmand, 835/000, Jaarletter: M: 1947, MT.: Zegwaard, Haarlem, 24x17cm., ca. 230gr., Cond.:U
Antiek Amsterdams zilveren tasbeugel aan jasseronketting, 835/000 grootkeur, jaarletter K: 1920, ca. 154gr. L.: 15cm. Cond.: G
Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Diverse voorstellingen, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1875
Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten
Kristallen glaasje op zilveren (835/000) voet, Mr. W. Burger & Zn - Haarlem en 1x kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren (835/000) voet, Mr. M.A.M. v/d Bersselaar - Udenhout
Zilveren (835/000) miniatuur van man als lantaarnaansteker met ladder op de schouder, Nederlands gekeurd.
Stel zilveren (800/000) kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt "PAMOR"