Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G
Mavinga Ma Nkondo ( Afrikaanse School 1937 - ), olieverf op linnen, olifanten in landschap 60x90cm. Cond.: G
Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G
Levenscyclus van Karl Bickel, bevattende 8 etsen, diverse documentatie en levensverhaal. 1x Ets Begegnung, 1x ets Liebespar, 1x ets Das Kind, 1x ets vrouw, 1x ets man, 1x ets Schwangerschaft, 1x ets m...
Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (C.L. Bauer?), olieverf op paneel, Italiaans landschap 31x22cm. Cond.: G
F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Naar Salvador Dali, olieverf op paneel, surrealistisch landschap met figuren 80x75cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G
Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Willem Jan van den Berghe (Middelburg 1823 -1901), olieverf op paneel, landschap met herten bij avond 34,5x24cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winters grachtengezicht met figuren 21x25cm. Cond.: G
H. Backers ca. 1930, olieverf op linnen, schelpenvissers 80x90cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G
Fr. Dolhem ca. 1930, olieverf op paneel, kust met branding 24x30cm. Cond.: G
Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G
Wolter Pon ( 1941 - 2002), aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 55x76cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R
Antiek Chinees schilderij op rol (verso Kano Tanshin Morimasa 1653 - 1718), gesigneerd en met tekst, voorstelling van oude Chinese wijsheer 176x40cm. Cond.: G
J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G
B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R
Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G
Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G
M. Franken ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, vaas met bloemen 75x55cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G
A. Leycer 1907 (Jugendstil) gemengde techniek op linnen, twee reigers bij waterlelies. 75x50cm/., Cond.:G
Russische School 20e eeuw, verso Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, landschap met onweer 40,5x27,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, "Spät sommertag", dorpsgezicht met brug 48x58cm. Cond.: G
Hermann Bopp? 1903 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met beekje 73x53cm. Cond.: R
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G
Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G
Russisck ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.