Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.
Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R
Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, slapende vrouw 90x60cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Monogram W.K. 1930, olieverf op linnen, twee gezichten, 43x57cm., Cond.:G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Herrmann Hellbusch (Duitse School), olieverf op paneel, riviergezicht 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
W, Kutaway (pseudoniem van Wim Bos), gemengde techniek op papier, plasgezicht met schepen en molens 70x40cm. Cond.: G
Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, boerin met sijs 53x43cm. Cond.: R
Engelbert L. Hoest (1919 - 2008), gouache op papier, landschap 48x64cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G
Willy Jensen ca. 1950, olieverf op paneel, Impressionistisch landschap 24x25cm. Cond.: G
Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G
Anton Heyboer (eigendruk), lithografie op papier, "Life Two" 43x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G
Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G
Kitenge Ngoie (Afrikaanse School), oliverf op linnen, portret van een Afrikaan 75x48cm. Cond.: G
J. van de Velde ca. 1880, olieverf op linnen, stilleven met gernadiershoed en sabel 55x38cm. Cond.: G
Drie werken van Frieda ca. 1980 (vermoedelijk Frieda van Voorst), gouaches op papier, vrouwelijk naakt 19x12cm. Cond.: G
Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G
H. Zimmermann (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Wernigerode 50x70cm. Cond.: G
Jacoba L. Stuiveling van Essen (Den Haag 1870 - 1936 Blaricum), aquarel op papier, landschap met kerk 48x40cm. Cond.: G
R. Senart ca. 1880, olieverf op linnen (gerestaureerd), vissersvrouw met man 43x60cm. Cond.: R
Drie werken van Vlaosuchanek ca. 1980 (Tsjechoslowakije?), lithografie op papier, 3 damesportretten 13,5x10cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 31x44cm. Cond.: G
Jan Nijland '84 (grafisch lyceum Amsterdam), gouache op papier, ontwerp van een Porsche 25,5x36,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (modern), acryl op linnen, 3 ballonnen 80x80cm. Cond.: G
Jos van Dijk, 1913-2000 Bolsward, olieverf op linnen, riviergezicht met rietsnijders. 60x80cm., Cond.:G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G
Monogram F. Sm (mogelijk Frans Smissaert), olieverf op paneel, man met visnetten op duin 25x25cm. Cond.: G
Drie gouaches memo 1984, voorstellend figuren in landschappen (o.a: zwemsters bij waterlelies), gouache op papier ø23cm. Cond.: G
H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met paarden en figuren 56x45cm. Cond.: G
Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G
Anton Vett? ca. 1930, olieverf op linnen, bloemstilleven 60x80cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G