Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kris, Indonesië
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en messing schede 20e eeuw in goede staat 48cm.

5 Delen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.

Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR

Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G

Messing etagere-tafel
Startprijs 60 EUR

Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 75 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G

Jugendstil handspiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude Jugendstil handspiegel met zweepslagdecor en naakte dame 20e eeuw 25x11x0,5cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.

2 Jugendstil vazen
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.

Art Deco lamp
Startprijs 40 EUR

Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G

Jugendstil lamp ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Originele messing Art Deco tafellamp ca. 1920 in goede staat 54xø30cm.

4 Lampevoeten
Startprijs 20 EUR

Vier oude Art Deco/Jugendstil lampenvoeten ca. 1900-1930; 1x keramiek met bloemdecor, Jugendstil (monogram), 1x metaal Jugendstil ca. 1900, 1x terracotta Enterie Gouda ca. 1930 en 1x houten lamp Art D...

2 Kandelaars, figuren
Startprijs 120 EUR

Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G

Jugendstil bouilloir
Startprijs 20 EUR

Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G

Hoek lamp
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G

Jugendstil standaard
Startprijs 40 EUR

Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G

2 Jugendstil dienbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.

2 Kistjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...

Schildpad doos
Resultaat: 85 EUR

Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.

Antiek kistje
Resultaat: 1.100 EUR

Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.

Mahonie schrijfkist
Resultaat: 375 EUR

Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...

Reiskist met inhoud
Startprijs 475 EUR

Engelse 19e eeuwse rozenhouten toilet-reiskist met necessaire, gesigneerd Bramah London. Bevat o.a: potjes, zeepbakjes etc. (bewerkt). Tevens geheime sieradenlade met drukmechanisme 38x30x22cm. Cond.:...

Bouille lepeldoosje
Startprijs 60 EUR

Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R

Schildpad lepeldoosje
Startprijs 190 EUR

Schildpad lepeldoos 19e eeuw met daarin 12 zilveren lepels, Gebr. Deelman Groningen 1863 - 1878. Doosje heeft stukje ingelijmd, verder in goede staat 13x8x4cm.

Wortelnoten kistje
Startprijs 65 EUR

Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G

2 Aziatische speeldozen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Aziatische speeldozen: 1x wandschilderij met speeldoos en speelkoord 30x30x7cm. en 1x sieradendoos met landschap-beschildering (Japans lakwerk) 10,5x18x13cm. Beide in goede werkende staat.

3 Doosjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....

Wortelnoten kistje
Startprijs 90 EUR

Oude wortelnoten fineer sigarenkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 6x12x24cm.

Diverse oude doosjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G

Sabel
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse sabel (wandelsabel) 1e helft 20e eeuw met leeuwenkop, gemerkt IJzerhouwer in zeer goede originele staat 108cm.

Pistool
Startprijs 100 EUR

Oosters 19e eeuws pistool in originele staat 35cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G

Koppensnellers gereedschap
Startprijs 60 EUR

Oud koppensnellers mes met houten/lederen schede en houten handvat met koperdraad in originele staat 63cm.

Koppensnellers gereedschap
Startprijs 100 EUR

Oud koppensnellers kapmes met houten handvat 19e-20e eeuw met bewerkt lemmet 73cm. Cond.: G

Koppensnellers gereedschap
Startprijs 60 EUR

Oud koppensnellers mes met rieten/lederen schede en houten handvat 1e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.

Schild, helm en speer
Resultaat: 220 EUR

Antieke? Perzische helm, bijl en schild. Bewerkt en handgemaakt met maliënkolder, smeedijzeren nagels. heeft ouderdomssporen en slijtage 25-66cm. Cond.: G

Indonesische kris
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 65 EUR

Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.

Goedendag ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve kopie van een 18e eeuws geweer in goede staat 163cm.

Oosterse priem/dolk
Startprijs 20 EUR

Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G

3 Tinnen kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G

Tinnen plaquette
Startprijs 60 EUR

Grote oude tin gegoten plaquette 20e eeuw, voorstelling van een 17e eeuws portret met hoed 48x40x3cm. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.

4 Tinnen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G

Tinnen snavelkan, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.

Tinnen schaal, A'damse school
Resultaat: 15 EUR

Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G

2 Tinnen kannen
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met duimrust, 19e eeuw (1 reparatie). 19-26cm., Cond.: G