Jugendstil plated presenteerschaal ca. 1900 (koper) met karperdecor 46,5x25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Engelse tinnen braadschaal (warmhoudschaal), gemerkt Shan en Fisher patentees Sheffield, in goede originele staat 8x58x40cm.
Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...
Vroeg 19e eeuwse tinnen Empire kraantjeskan op houten voet in originele staat (gemerkt A.P.) 45cm. Cond.: G
Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.
Majolica petroleumlamp ca. 1880. De onderkant van het petroleumreservoir is afgebroken (mist) 55xø24cm. Cond.: M
Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G
Antieke Historisme majolica hang petroleumlamp, oliereservoir is niet origineel 1 arm gerepareerd 60xø45cm. Cond.: R
Petroleumlamp ca. 1900 met porseleinen en koperen voet. Groen glazen reservoir (messing voet beschadigd) 50cm. Cond.: R
Grote Galle-stijl 3-kleurige glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 53xø35cm.
Hangpetroleumlamp (schippertje) ca. 1900 met wit opaline glazen reservoir 50xø33cm. Cond.: G
Bronzen tafellamp ca. 1900 Jugendstil (was ooit glaslamp). Keramieken voet (paar chips onder af) 63cm. Cond.: R-G
Antieke tafelpetroleumlamp met melkglazen bewerkt reservoir en messing bewerkte voet in de vorm van een Korinthische zuil, ca. 1890. cond. R resevoir gerestaureerd. 86xø16cm.
Oude messing hallamp met facetgeslepen mat glas (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 43xø19cm.
Grote antieke messing historisme inktstel met briefopener ca. 1880 Duitsland (zonder reservoirs) 14x41x18cm. Cond.: G
Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.
Grote oude bronzen cloisonne staande lamp 152xø30cm. (192xø30cm.) Cond.: G
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Chinees bronzen dekselvaas ca. 1900 met Foohond op het deksel gemonteerd en cloisonne (emaille) inleg. Gestyleerd floraal decor 41x23xø16cm. Cond.: G
Twee delen antiek brons China: 1x visslot met sleutel en 1x vaas met draken en vogels 18-15cm. Cond.: G
Houtgesneden Chinese penselenpot met figuren in landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 21xø15cm.
Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.
Grote oude Chinese bronzen console-voet 20x35x35cm. Cond.: G
Chinese houtgesneden wandplaquette met figuren in landschapsdecor ca. 1900 34,5x19,5x3cm. Cond.: G
Twee Chinese lakwerk opbergkisten ca. 1900 met handgeschilderde vogeldecors (1 doos bevat wit zijden dameshandschoenen 30cm. Cond.: R-G
Oud Chinees beeldje 20e eeuw van Chinese wijsheer met pagoda 15cm. Cond.: G
Grote staande gong van messing ca. 1910, licht bewerkt Jugendstil in goede staat 85x34xø25cm.
Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse waterpomp gemonteerd op eikenhouten plaat in goede staat 170x53x40cm.
Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.
Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.
Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.
Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse messing met roodkoperen tabaksdoos met teksten (moeilijk leesbaar). Barok gravering, rondom "een is een der" 17x4,3x3cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G
Antieke koperen warmhoud-ketel (samovaar) voor hotelgebruik ca. 1900 met gasaansluiting en 2 kranen. In goede originele staat 54x33cm.
Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G
Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G
Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.
Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G