Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...
Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R
Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R
Antiek mahoniehouten spel met benen pionnen 19e eeuw (waarschijnlijk niet compleet) 24x13x0,5cm. Cond.: R
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...
Zeldzame oude Barbie pop, gemerkt Midge TM Barbie R.C. Mattel 1958 patented. In goede originele staat 30cm.
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...
Groot kavel oude poppen etc. 20e eeuw o.a: Celluloid, gummi, kunststof en porselein. Bevat 9 poppen en 2 Teddy's (o.a: Fancy Dolls en Koenig & Wernicke) 18-80cm. Cond.: R-G
Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G
Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...
Simon & Halbig - C.M. Bergman pop, gemerkt S & H C.M.B. 5. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 tandjes, gaatjes in de oren, blauw/grijze vaste ogen en donkerbruine pruik. Composiet geleed lichaam (...
Oude Duitse Armand Marseille indianen pop met porseleinen hoofd en originele kleertjes van vilt ca. 1930, in goede originele staat H.: 39cm.
Oude Japanse blikken cruiseschip 60-er/70-er jaren, Trademark T.M. Modern Toys pat. nr. 219942 17522 (met batterijfunctie) in goede staat 17x53x10cm.
Groot kavel met diverse metalen modelauto's o.a: Polistil, Siku, Matchbox etc. etc. Cond.: R
Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.
J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...
Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...
Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G
Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt op hoofd 404 - 49 Germany. Biscuit porseleinen schouderhoofd met open mondje, 6 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lederen lijf (9 geledingen) met aangenaai...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.
Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.