Houtgestoken 19e eeuws opengewerkte tafel met druivenrankendecor (mogelijk huwelijk tussen poot en blad) 79xø41cm. Cond.: G
Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.
Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.
Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.
Duitse 1-deurs eikenhouten spinde (schuine hoeken) ca. 1800 met hengselgrepen aan de zijkanten 95x90x56cm. (gedeelte rugwand mist) Cond.: R
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.
Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.
Oude originele metalen medicijnkast ca. 1930 met sloten en sleutels, in goede originele staat 169x58x37cm.
Kinderstoel Bugholz ca. 1880, gesigneerd Fishel. Vlechtwerk zitting is vervangen door hout 87x55x42cm. Cond.: G
Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.
Vergulde halspiegel 19e eeuw met kroon (kroon beschadigd) 170x77cm. Cond.: R
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbankje 21e eeuw met zwarte stoffering in zeer goede staat 47x35x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken 19e eeuwse stoel, ca. 1860, Louis Philippe met prachtig floraal snijwerk en goede velours stoffering. 133x65x70cm. Cond.:G
Oosters teakhouten boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.
Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.
Twee Engelse mahoniehouten butlertrays ca. 1850-1900 in goede staat 90xø25cm. en 100xø47cm.
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier voltaire van mahoniehout met goede stoffering in goede staat 118x80x71cm.
Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Decoratieve beschilderde houten piedestal met marmeren bovenblad 2e helft 20e eeuw in 18e eeuwse stijl 108xø33cm. Cond.: G
Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.
Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.
Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.
Oud teakhouten theekastje met afneembaar tablet (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x70x42cm.
Hollands eikenhouten vitrine hangkastje ca. 1880 in goede staat 71x69x24cm.
Oude Chinees of Koreaanse houten commode met messing beslag, 4 lades en een deurtje ca. 1930 in goede originele staat 68x66x30cm.
Twee zware Engelse (18e-19e eeuw?) eikenhouten gestoken stoelen in Renaissance stijl met floraal decor 46x50x120cm. Cond.: G
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Grote hocker voorzien van houten poten, 2e helft 20e eeuw met bruine stoffering en floraal decor 50x70x70cm.. Inclusief 2 kussens. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Grote goudkleurige bewerkte halspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in Louis Quinze stijl 120x76cm. Cond.: G
Twee oude/antieke wijntafels: 1x wortelnoten fineer 20e eeuw (goed) 56xø50cm. en 1x mahonie 19e eeuw (redelijk) 55xø38cm. Cond.: R-G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G
Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G
Decoratieve Indonesische houtgestoken kist met zeilboten-decor (Jonk) ca. 1950 in goede staat van teakhout 50x43x94cm.
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.
Oud Frans ladenkastje in Louis Quinze stijl 1e helft 20e eeuw. Bronzen armaturen en grepen en met marmeren blad. 74x30x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R