Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas, gesigneerd met paradijsvogel- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 25,5xø10,8cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse trekpot met rondom keizerlijke voorstelling en figuren, Familie Roze 9x17xø10cm. Cond.: G
Zesdelig oud Chinees Yixing serviesgoed, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 5xø7,5cm.
Zeer grote majolica amfora ca. 1900. Gesigneerd Rörfiranc Ivori met floraal tweedimensionaal en gouddecor. Stam van de bovenvoet is gebroken 65x27x21cm. Cond.: R
Vier delen oud Kantonees porselein, gesigneerd 20e eeuw; 1x grote vierkantige vaas en 3x gemberpotten 15-41cm. Cond.: G
Twee antieke Royal Sphinx kastkommen, decor Teadrinker en Old England. Teadrinker heeft onderrand-schade 11xø14cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.
Oude Chinese jade boedha beeld 20e eeuw (chip van neus af) 26cm. Cond.: R
Grote decoratieve imari porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met gouddecor en diverse voorstellingen in goede staat 11xø27,5cm.
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G
Drie oude gemarmeleerde keramieken vazen in goede staat, 18xø12cm., 18xø9cm. en 18xø9cm. Cond.: G
Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein ca. 1800 met floraal- en pagodedecor (2x kop&schotels en 2x los kopje) 6x11,5cm. en 4,5x7,5cm. (1x oude haarscheur) Cond.: R-G
Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok ( 1 bon 1 ) nr. 429 (1983) H.: 14cm. Cond.: U, 1x meisje in bed met schaap (Wohl Behütet) nr. 455 (1990-1999) 7x8,5cm. Cond.: G, 1x jongen met camera...
Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen borden ca. 1800; 1x met bloemen- en gouddecor ø22,5cm. en 1x met tuindecor, vogels en gouddecor (minimale randschade) ø24,8cm. Cond.: G