Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G
Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G
Oud Herend porseleinen 8-delig Tete a Tete koffiservies bestaande uit: tablet, koffiekan(deksel mist 1 rozenblaadje), 2 theekoppen met schotels, 2 koffiekopjes met schotels, melkkan en suikerbakje 20e...
Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...
Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.
Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R
Twee antieke Duitse porseleinen opengewerkte tafelstukken, gemerkt Wallendorf Thuringen (beschadigd) 1e helft 20e eeuw in goede staat. Decor van goud en flora met putti 35x25x15cm. Cond.: M
Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G
Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...
Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G
Oud Duits Meissen porseleinen geitje ca. 1950 in goede staat 14,5cm.
Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...
Keramieken beeldje, Wiener Werkstatte ca. 1910-1930, voorstellend een dame (bodem scherfjes uit) 17cm. Cond.: R-G
Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Balue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R
Groot antiek majolica sierstuk 19e eeuw, waarschijnlijk kroon van een kachel, voorstelling van een damesbuste met bloemen, rocailles en gouddecor 76x60x11cm. Restauratie bij voet, Cond.: R-G