Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G
Porseleinen rookverdrijver ca. 1920 in de vorm van een pierrot (Art Deco) in goede staat 16x13x8,5cm.
Vier oude Chinese capucijner stijl porseleinen kommen 20e eeuw met karper decor 5,5xø17cm. Cond.: G
Grote oude Japans porseleinen dekselpot 20e eeuw met floraal decor en bloemdecor (gemerkt) 49xø23cm. Cond.: G
Drie keramieken figuren ca. 1930; 1x asbak met kikker, 1x Jema Holland asbak met pinguin, 1x grote asbak met ijsbeer (chip oor) (Tjechoslovakia en onduidelijk) 12,5-23cm.
Drie delen oud keramiek; 1x knobbelvaasje ca. 1930 Art Deco met bloemendecor (genummerd), flora plateel Gouda kaarskandelaar ca. 1930 (handvat gelijmd), 1x Flora plateel dekselschaal ca. 1950 Gouda me...
Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M
Kavel divers antiek Chinees porselein (wrakvondst 17e-18e eeuw) bestaande uit 13 delen; 2 kommen, 8 schaaltjes, 2 lepels en 1 grote 19e eeuwse theepot (bovenrand stukje en stukje bij handvat gelijmd)...
Grote Hollandse vaas (jaren 30) van W.C. Brouwer Leiderdorp. Fraai dik glazuur H.: 27,5cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R
Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.
Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani vazen; 1x dekselvaas met tekens en figuren (randschade + haarscheur) en 1x vaas, gesigneerd met vogels en bloemdecor (mooie kwaliteit) 29,5-30,5cm. Cond.: M-G
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 7,5x17xø10,5cm.
Oude Chinese Yixing theepot met mandarijn-eend decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9x13x8cm.
Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw (gesigneerd) met krab op het deksel en vlechtdecor 11x20xø14cm. Tevens 4 kop&schotels Cond.: G
Chinees porseleinen dekselpot, gemerkt met een blad. Familie roze 19e eeuw (beschadigd) met houder 7xø12,5cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diepblauw floraal decor (minimale chips rand) ø22cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal- en tuindecor. Haarscheuren en chips rand ø20-ø22cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kop en schotel met floraal decor en gouddecor in goede staat 5xø10,5cm.
Twee delen antiek Chinees porselein; 1x schenkkan 18e eeuw met blauw decor 10,5x9xø7,5cm. en 1x kom ca. 1800 met blauw floraal decor 8,5x10,5cm.
Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw o.a; kopjes met karperdecor, floraal decor en waaierdecor. Tevens een knobbelvaas, losse schotels, etc. (enkele delen beschadigd) 6-12cm. Cond.: R-G
Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen sierschotels ca. 1900; 1x met twee geisha's (gesigneerd) ø20,7cm. en 1x met decor van bloesemboom en vogels ø21,6cm. Cond.: G
Oude Chinese 6-delige YiXing theeset bestaande uit; tablet, 5 kopjes en theekan 20e eeuw in goede staat. Gegraveerd met teksten 12xø25cm.
Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G
Vijf oude Italiaanse Fayence voorraadpotten met bloemendecor (lichte chips) 2e helft 20e eeuw 19-28cm. Cond.: R-G
Twee Japans keramieken Satsuma vazen ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 31xø17cm. en 33xø18cm.
Oude 3-delig Delfts keramieken kaststel ca. 1920 met Hollands decor van watergezichten. 1x vaas goed en 2x beschadigd 32-33cm. Cond.: M
Driedelig Villeroy en Boch 6-kantig kaststel ca. 1900 (1x oude haarlijn) 24-30cm. Cond.: G
Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.
Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas (bolle vaas beschadigd) 13-21cm. Cond.: R
Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas 13-21cm. Cond.: G
Driedelig antiek keramieken Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 (bolle vaas beschadigd) met landschapsdecor 25-28cm. Cond.: R
Zes Hollands porseleinen kop en schotels (gemerkt PMM Holland) ca. 1930 met Chinees decor. 1x kopje kapot en 1x kopje haarscheur 6xø11,5cm. Cond.: R-G
Twee delen Villeroy en Boch keramiek ca. 1900: 1x cakeschaal ø25cm. en 1x knobbelvaas 32xø13cm. Cond.: G
Vijf antieke keramieken Villeroy en Boch vazen ca. 1900 in goede staat 14-21cm.
Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R
Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.
Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen vazen Duitsland; 1x vaas van Oscar Schlegelmilch ca. 1980 met figuren- en gouddecor, 1x vaas Spechtsbrunn ca. 1950 met bloemendecor en 1x vaas Alboth Kaisert met bloem- en goudde...