Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Camee hanger
Startprijs 40 EUR

Hanger, GG 585/000 met camee. Smalle lange hanger met blauwe camee. Grootte 25x9 mm,ca 1.6 gr

Parelrand koektrommel
Startprijs 550 EUR

Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...

Zilveren hengselschaaltje
Startprijs 140 EUR

Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G

Zilveren lepel + vork
Startprijs 50 EUR

Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren tafelmes
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelmes, gekroond met ruiter te paard, midden 18e eeuw (zie boek van Wittewaal) L.: 23cm. Cond.: U

Metalen doos, edelstenen
Startprijs 120 EUR

Oosters dekseldoosje, waarop gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U

Lot parels/ parelmoer
Startprijs 25 EUR

Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.

12 Lepels + suikerschep
Startprijs 100 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep (zgn. kolenbak-model). Steel en bak gedeeltelijk geribbeld, 835/000 1e helft 1900, MT: J. Schijfsma en Sustring Sneek, ca. 159gr. Cond....

Zilveren houder
Startprijs 150 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Startprijs 50 EUR

Vierkante geslepen kristallen strooibus met zilveren (835/000) montuur met dop voorzien van fraaie knop, Birmingham anno 1922

Blauw bijbeltje, gouden slot
Startprijs 240 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U

Bruin bijbeltje, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en prachtig uitgewerkt gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U

Collier agaat met parel
Startprijs 280 EUR

Collier van agaat en parel met GG 585/000 camee hanger. Collier bestaande uit zoetwaterparels, ø 7, en gefacetteerde honingagaten, ø 4.0 mm, om en om. In het midden van het collier hangt een grote cam...

Oorknoppen GG camee
Resultaat: 135 EUR

Oorknoppen GG met camee. Ovale GG oorknoppen, ø 12.7x10.7mm, met mooi uitgesneden camees. De camees zitten in een strak bewerkte rand. ca 2.6 gr

Ring GG camee
Startprijs 120 EUR

Ring GG 585/000 met unieke camee. Ring met ovale camee, 13x18mm, met een afbeelding van drie vrouwen. Om de camee zit een gladde zetting met geschulpte rand. ca 4.00 gr. ø 56. In de camee zit een breu...

Hanger broche GG camee
Startprijs 275 EUR

Hanger broche RG 585/000 met camee en parels. Broche hanger met mooie camee, 30x23.5 mm, gezet in een mooi versierde rand bestaande uit getorste strikken met 6 kleine pareltjes. Grootte 36x45 mm, ca 1...

Hanger BloemCamee
Startprijs 200 EUR

Grote GG 585/000 hanger/broche met bloemcamee. Ovale GG hanger broche, 41x33 mm, met in het midden een bloem als camee uit de steen gesneden. ca 11 gr.

Camee, GG rand
Startprijs 120 EUR

Hanger GG 585/000 met camee. Grote hanger, 35x29 mm, met mooie gedetailleerde camee. Om de GG rand zit een getorste rand. ca 6.7 gr

Oorknoppen GG camee
Resultaat: 210 EUR

Oorhangers GG 585/000 met camee. Grote brisures met aan de voorzijde een getorste rand met daarin een camee, licht van kluer. Grootte oorhanger 16x 19 mm. ca 8.4 gr

Broche RG camee
Startprijs 100 EUR

Broche RG 585/000 met camee. Fijne broche met uitgewerkte rand met bloembewerking, 23x26 mm. In het midden van de broche zit een fijne mooi uitgewerkte camee. De broche heeft een onedele brochering. c...

Goudsteencollier 5 rij
Startprijs 350 EUR

Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19 e eeuwse GG sluiting met bewerking, groott...

Armband goudsteen 3 rij
Startprijs 175 EUR

Armband 3 rijen goudsteen met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen goudsteen, ø 8 mm, versierd met 15 GG bolletjes verdeeld over de armband. bevestigd aan een GG ovale bloemachtige sluiting met gravur...

Broche GG portret
Resultaat: 140 EUR

Broche GG 585/000 met portretten.. Ovale portretbroche, 20x25 mm, met gladde rand met getorste bewerking. In de broche kunnen 2 portretten geplaatst worden. ca 4.9 gr

Kristallen lepelvaasje + lepels
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met diverse slijpsels en een zilveren (835/000) bovenrand met parelrand. Mr. C.J. Begeer - Utrecht ca. 1900. Vaasje is voorzien van 5 diverse zilveren (835/000) lepeltj...

Zilveren gesp
Startprijs 70 EUR

Hollands zilveren gesp, gemaakt van antiek bijbelslot, 835/000, Jaarletter: I: 1818, ca. 53gr., 10x7cm., Cond.:U

Grote natfruitlepel
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U

Gesp met voorstelling
Startprijs 110 EUR

Zilveren ceintuurgreep met inhaak en scharnierend gedeelte, Oosterse voorstelling 835/000, ca. 126gr. 14,5x8cm. Cond.: U

Lot diverse sieraden
Startprijs 25 EUR

Lot diverse sieraden, bestaande uit een collier van tijgeroogkralen, double collier en een double horlogeketting.

Zilv. peper&zout stel
Startprijs 60 EUR

Engels sterling zilveren peper-en zoutstel met glazen binnenkant en schroefdop, Z1 gekeurd 925/000, 7.5xø4.5cm.,

Beugel en kurk
Resultaat: 40 EUR

Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U

4x Deens kristal
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...

7 Lepeltjes in glas
Startprijs 60 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel, opengewerkt bovengedeelte van de steel, 835/000, jaarletter H: 1942, MT: C. Schoorl Amsterdam, ca. 76gr. Cond.: U

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Lot ringen zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren, 925/000 ringen. Zeven ringen, diverse maten en modellen. ca 32 gr

Djokja schaaltje
Startprijs 60 EUR

Djoka zilveren schaaltje met breed gelobd bloemmotief-rand, 800/000 oud belastingstempel "J", ca. 105gr. 5xø15cm. Cond.: U

Zilveren vorkje
Startprijs 45 EUR

Antiek Hollands zilveren vorkje, MT: GZ. Joh. Gerritsen Amsterdam ca. 1900, ca. 23gr. Cond.: U

Metalen doos
Startprijs 110 EUR

Klein Oosters dekseldoosje met opgelegd filigrainwerk en turkoois-stenen, 6x4x3cm. Cond.: U

Broche met diamanten
Startprijs 400 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Antieke broche met bloemmotief, bestaande uit 2 takjes, 3 blaadjes en een bloem. De bloem en de blaadjes zijn bezet met in totaal 48 diamanten in oud slijpsel en vlaks...

Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr

Broche met diamant
Resultaat: 380 EUR

Broche GG/WG met diamant. Fijne staafbroche met in het midden drie briljanten en aan beide randen 2 briljanten in losse zetkastjes. Tussen deze stenen door loopt een golf van goud, gerhodineerd, met d...

Ring GG fantasie breed diamant
Startprijs 1.200 EUR

Brede ring GG 585/000 met 13 briljanten. Brede ring, 15 mm, met organische bewerking met 13 briljanten verdeeld over de ring, totaal ca 2,00 crt. ca 7.6 gr ø 54

Ring GG heren met Diamant
Startprijs 250 EUR

Ring GG 585/000 met Diamant. Herenring met vierkante bovenzijde met daarin 4 princes geslepen diamanten, totaal ca 0.40 crt. De ring loopt aan de zijkanten door alsof het schakels zijn. Breedte 9.6 mm...

Choker diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...

Ring robijn briljant saffier
Resultaat: 260 EUR

Ring RG 585/000 met robijn saffier en diamant. Fijne ring met drie banden, een met een robijn, een met een diamant en een met een saffier. Naast de middenstenen zitten kleine diamantjes. ca 3.1 gr ø 5...

Creolen GG met baquette
Startprijs 350 EUR

Creolen GG 585/000 met Baquette geslepen Diamanten. Klapcreolen, breedte 6.4 mm, met 2 rijen bezet met diverse baquette geslepen Diamanten, totaal 0.33 crt, met scharnier. ø creool 12.6 mm. ca 4.8 gr

Omega horloge, stalen band
Startprijs 850 EUR

Omega Seamaster horloge. Omega herenhorloge met blauwe plaat en stalen band. Seamaster Professional 300m. ø 42 mm. Lengte 21 cm

Gouden Omega horloge
Resultaat: 580 EUR

Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr

Ring WG briljant hoefijzer
Startprijs 550 EUR

Ring WG 585/000 met briljanten in hoefijzervorm. Ring met in het midden een dubbele hoefijzer bezet met briljanten. De buitenste ring bestaat uit 12 briljanten in 4 poots chatons gezet, met daar binne...

3-Delig wildgarnituur
Startprijs 70 EUR

Drie delig wildgarnituur met zilveren grepen. Aanzetstaal is Hollands gekeurd. Cond.:G

Zilveren klontentang + suikerschep
Startprijs 40 EUR

Zilveren (835/000) klontentang met puntfilet Mr. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1880 en 1x zilveren (835/000) suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Snuifdoosje
Startprijs 140 EUR

Antiek Hollands zilveren snuifdoosje met scharnierend deksel. Rondom gegraveerde versieringen 835/000 grootkeur, jaarletter X: 1882, MT: Jan Schijfsma Woudsend/Sneek, ca. 28gr. 4,5x3,5x4,5cm. Cond.: ...

Ring WG 2 diamanten
Resultaat: 450 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G

Zilveren strooilepel
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter Q: 1900 ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U

Diamantenring markies
Startprijs 350 EUR

Zeer fraaie diamantenring, GG 585/000, antiek model. Ring met aan de bovenzijde grote markiesvorm gemaakt uit zilver met 3 wat grotere diamanten en 14 kleinere diamanten. De ring heeft een prachtig b...

Zilveren roomkan
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Ring briljant saffier
Startprijs 340 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Elegante ring met ovale saffier, 7,4 x 3,6 mm, met aan weerskanten 3 rijen met kleine briljanten, totaal ca 0.36 krt. ø 53 ca 4,3 gr

Thora pointer
Resultaat: 120 EUR

Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U

Armband
Resultaat: 70 EUR

Armband zilver 835/000 met brede bewerkte schakels. Armband met zes brede schakels, breedte ca 20 mm, met ruwe bewerking en gepolijste oppervlakken, Finse stijl. De armband is voorzien van een bakslot...

Armband met stuivers
Startprijs 30 EUR

Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr

Zilveren kruis
Startprijs 100 EUR

Kruis zilver 835/000 met turkoois. Kruis bestaande uit ovaaltjes met daarin kleine turkooisstenen.46x27 mm. ca 3.8 gr

Lot filigrain zilver
Startprijs 30 EUR

Lot filigrain zilver 800/000, bestaande uit 2 broches en een paar oorclips. Broches in de vorm van bloemen, grootte 77x45mm en 53x35mm en een paar oorclips van bloemen ø 18 mm

Collier amet/rozenkw/calc/bergkr
Startprijs 40 EUR

Collier en hanger zilver 925/000 met amethist, bergkristal, rozenkwarts en chalcedon. Hanger driehoekig met chalcedon, 14x10mm, bergkristal, 3x ø 3 mm, rozenkwarts, 15x11 mm, en amethist, 11x11mm. De ...

Klipoorst.amet/rozenkw/calc/bergkr
Startprijs 40 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met amethist, bergkristal, rozenkwarts en chalcedon. Driehoekige oorsteker met chalcedon, 10x8mm, bergkristal, 3x ø 2 mm, rozenkwarts, 11x8 mm, en amethist, 8x8 mm. De oorste...

Ring amet/rozenkw/calc/bergkr
Startprijs 40 EUR

Ring zilver met amethist, bergkristal, rozenkwarts en chalcedon. Ring met driehoekige kop met chalcedon, 13x10mm, bergkristal, 3x ø 3 mm, rozenkwarts, 13x10 mm, en amethist, 10x10mm. Grootte kop van d...

2 Zilv. armbanden
Startprijs 200 EUR

Armbanden zilver 835/000, twee stuks. Twee brede armbanden, een armband gemaakt van rijen met palmierschakels, breedte 25 mm. Op de armband zitten 3 schuifjes met versieringen, 2x een bloem en een vi...

Zilveren armband
Resultaat: 65 EUR

Armband zilver 925/000 met gesmede schakels. Brede armband met zes ovaal gesmede schakels, breedte 35,5x28,5 mm. De schakels zijn aan elkaar bevestigd met ogen. Lengte 20 cm, ca 56.5 gr

Collier ruwe diamant en parel, zwart
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)

2 Zilv. pepermuntdoosjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000, een met schelpmotief, Jaarletter: X: 1932 en een gegraveerde met geschulpte rand, Jaarletter: T: 1853, ca. ø 5cm., samen ca. 47gr., Cond.:G

Verzilverd theebusje
Startprijs 160 EUR

Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G

4-Delig servies
Startprijs 850 EUR

Chique Hollands zilveren theeservies: Empire trekpotje met houten greep en knop, suikerbak met 2 grepen, roomkan en lepelvaasje. 2e Gehalte grootkeur, jaarletter V, MT: Kempen, Begeer & Vos Den Bosch/...

Zilv. karaf, rookglas
Startprijs 160 EUR

Rookglazen karaf met zilveren voet, schenktuit en handgreep, 800/000 glas ø 12cm., H. 24cm., Cond.:U

Zilveren schaal, Shilling
Resultaat: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 160 EUR

Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R

2 Ronde pillendoosjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren pillendoosjes met scharnierend deksel, waarop filigrain en groene half-edelsteen, Z1 gekeurd 925/000, 5,5xø5cm. Cond.: U

Zilveren sleef ca. 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef (soep-bowllepel) met houten steel , (1845), L.44cm.

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U

Lepeldoos met 6 lepels
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Oosterse koker
Resultaat: 50 EUR

Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

Laponia Ring GG
Startprijs 250 EUR

Ring GG 585/000 merk Laponia. Ring van Laponia, uit de Tsokka serie, design Bjorn Wekstrom, ca 3.2 gr ø 54. Cond G

Ring GG V model
Startprijs 60 EUR

Ring GG 585/000 strak model met V. Strakke vlakke ring met in het midden een strakke golfvorm. ca 3.5 gr ø 54 Nieuw

Plaatarmband GG nico
Resultaat: 165 EUR

Plaatarmband, GG 750/000, met gevlochten band. Armband met plaat, 32x7.3 mm, voorzien van gravure en een dubbele armband gemaakt van een gevlochten schakel. De armband is voorzien van een bakslot en e...

Koningscollier GG
Resultaat: 1.200 EUR

Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.

Plaatarmband GG NW
Resultaat: 320 EUR

Plaatarmband GG 585/000 met figaroschakel. Brede armband, 5.8 mm, met plaat, 40x9 mm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 24 cm, ca 23 gr

Figarocollier GG
Startprijs 850 EUR

Collier GG 585/000 met figaroschakel. Breed (heren) collier, ca 6 mm, met figaroschakel, 1 grote en 3 kleine schakels. Voorzien van stevige karabijnsluiting. Lengte 57 cm. ca 58 gr

Lot ringen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met vergulde ringen . Lot met 7 verschillende ringen in diverse maten met o.a. zirconia's. De ringen zijn als nieuw.

Oorhangers GG
Startprijs 80 EUR

Oorhangers GG 585/000 met steentjes. 19e eeuwse brisures met rond schildje met getorste rand voorzien van gravure bewerking, klein pareltje en roze steentje. ø oorhanger 12.7 mm. ca 1.3 gr

Brilj.ring GG
Startprijs 250 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Een wat bredere ring met in het midden een rozet met wat grotere diamanten, totaal ca 0.30 crt. ca 5.3 gr ø 50