Göhring 1912 (Duitse School), houtskool op papier, mannelijk naakt 40x56cm. Cond.: R
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G
A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G
Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.
Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G
Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G
Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G
Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G
Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G
Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G
Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud/antiek messing: 1x ketel, 1x koffiemolen, 1x snotneus, 1x koffiekan en 1x bloempot 10-33cm. Cond.: G
Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.
Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G
Drie oude Chinese bureauaccessoires 1e helft 20e eeuw; 1x inktpotje rondom bewerkt met diverse decors van koper ca. 1900, 1x lakwerk cassette (bovenin een kompas) en 1x koperen briefopener (bewerkt) 6...
Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G
Oude stofzuiger en stormlamp 1e helft 20e eeuw; 1x stofzuiger, compleet met verlengstukken, gemerkt EMO Basto Dordrecht (bakeliet) 48xø20cm. en 1x gaslamp, geëmailleerd en gemerkt "standard" 31xø25cm....
Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.
Vijf stockboeken met diverse landen, gestempeld en postfris waaronder Nieuw Guinea Untea postfris.
Oud postzegel-verzamelalbum van Nieuw Zeeland met ca. 700 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30,5x23,5x2,5cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 1400 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x2,5cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Zwitserland met ca. 800 zegels, gestempeld 31x22,5x1,5cm. Cond.: R-G
Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.
Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Blikken Ford mustang van ATC (japan) ca. 1960-1970 in bespeelde staat (deurhendels en delen op de motorkap missen) 28x9x8cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw. In goede staat 55x23x18cm.
Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Oud grofgeknoopt Perzisch kleed in de tinten rood/bruin/blauw/zwart 121x80cm. Cond.: G
Twee kleine Perzische kleden in goede staat 130x75cm. en 90x148cm.
Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.