Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

Kachel, U Bahn
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.

7 Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

Franse klok op voet
Resultaat: 65 EUR

Franse figurenpendule met console ca. 1870 met voorstelling van een jager met hond. 8-Daags Frans uurwerk met halfuurslag 39x36x14cm. Cond.: G

3x Kop & schotel
Startprijs 90 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R

Armstoel, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.

Divers antiek
Startprijs 20 EUR

Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...

4 Zilveren theelepels
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Hollands zilveren theelepels, MT: Pieter Suur Den Haag ca. 1870, ca. 22gr. Cond.: U

Barometer, gesneden figuren
Startprijs 80 EUR

Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G

4 Honden beelden
Startprijs 50 EUR

Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Vaas
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

Grenen commode
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.

Voltaire
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.

Lampje met prismen
Resultaat: 30 EUR

Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.

2 Kop & 1 schotel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

Zilveren suikertang, groot
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U

Kopergeslagen hengselpan
Startprijs 30 EUR

Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G

Mahoniehouten spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R

Beeld, hond Barsoi
Resultaat: 100 EUR

Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.

2 Figuren Guan Yin
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

Chinees vaasje, blauw
Startprijs 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

Diverse tabakspijpen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G

Louis Seize stijl spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R