Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Franse figurenpendule met console ca. 1870 met voorstelling van een jager met hond. 8-Daags Frans uurwerk met halfuurslag 39x36x14cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Vier antieke Hollands zilveren theelepels, MT: Pieter Suur Den Haag ca. 1870, ca. 22gr. Cond.: U
Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.
Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G
Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R