Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album Australië
Startprijs 90 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Australië met ca. 1000 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30x23x2cm. Cond.: R-G

Zilveren 2,5G 1852
Resultaat: 40 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1852 Cond.: ZF

2 Koperen 1/2 centen
Startprijs 30 EUR

Twee koperen 1/2 centen koning Willem I: 1832 en 1837 Cond.: ZF

4 Zilveren guldens
Resultaat: 35 EUR

Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1922, 1923, 1924 en 1928 Cond.: ZF en beter

20 Penningen
Startprijs 500 EUR

Kavel van 13 zilveren en 7 bronzen penningen uit diverse landen Cond.: ZFR

Gouden 100 Dollar Canada
Resultaat: 400 EUR

Gouden munt van 100 Dollar 1979 Canada met rand (KM.126), munt 22kt. ca. 17gr. en rand 14kt. ca. 2,2gr.

Borstelset + diversen
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

Schilderij, Jac Liebregs
Resultaat: 40 EUR

Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G

Chinees vaasje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

Perzische miniaturen
Startprijs 60 EUR

Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.

Kees Verkade
Startprijs 150 EUR

Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G

6 Rosenthal borden
Startprijs 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G

Kang Xi klap muts
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...

3 Beeldjes
Startprijs 40 EUR

Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G

Gravure, wereldbol
Resultaat: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Alexander Krull
Resultaat: 40 EUR

Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G

5 Nymphenburg borden
Startprijs 160 EUR

Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G

3 Keramieken plaquettes
Startprijs 65 EUR

Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...

Aardewerk beeld, J. Cock
Startprijs 70 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

Schilderij, naar Rembrandt
Resultaat: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

2 Yixing potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

Oosterse vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Resultaat: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G