Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/wit (restauratie) 156x110cm. Cond.: M
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G
Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G
Aparte plafondlamp, gemaakt van brons en honderden blauwglazen parels 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 40xø28cm.
Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.