Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Stoelen
Resultaat: 75 EUR

Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G

4 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.

Schilderij, naar Rembrandt
Resultaat: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

Porseleinen engel met bakje
Resultaat: 65 EUR

Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G

Barometer
Startprijs 30 EUR

Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.

Belgische plank barometer
Resultaat: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Hertenvanger
Resultaat: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Mahonie klaptafel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Hendricus Balman
Startprijs 175 EUR

Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Chinese theekan
Resultaat: 160 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G

Breistoeltje
Startprijs 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

Naaitafel
Startprijs 125 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

3 Miniaturen
Startprijs 60 EUR

Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G

Miniatuur op ivoor
Startprijs 25 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Fam Rose, schaal + schotel
Startprijs 350 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

Vroege kandelaar
Startprijs 80 EUR

Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.

P. Hubel, bloemen
Startprijs 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, kindje
Startprijs 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.

Halkastje
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat