Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G
Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G
Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...
Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.