Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G
Ovaal antiek messing dienblad met eiken, messing spiegel, asbak van Manneken Pis en 5 delen Deco messing. 8-35cm. Cond.: G
Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Aparte plafondlamp, gemaakt van brons en honderden blauwglazen parels 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 40xø28cm.
Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Polychrome Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 (topje deksel aangelijmd) 21-32cm. Cond.: R
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.
Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat
Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.
Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G