Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G
Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.
Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.
M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G
Ovaal antiek messing dienblad met eiken, messing spiegel, asbak van Manneken Pis en 5 delen Deco messing. 8-35cm. Cond.: G
Aparte plafondlamp, gemaakt van brons en honderden blauwglazen parels 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 40xø28cm.
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.