E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.