Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G
E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.