Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Wit marmeren pendule
Startprijs 650 EUR

Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.

Oosterse priem/dolk
Startprijs 20 EUR

Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.

Kubistisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Startprijs 150 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Houten penselenpot
Startprijs 80 EUR

Houtgesneden Chinese penselenpot met figuren in landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 21xø15cm.

Tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.

Onbekende meester, flamboyant
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G

3 Terrines
Startprijs 90 EUR

Drie oude porseleinen dekselterrines (2x Stadt Meissen en 1x Tjechoslowakije) met bloem- en gouddecor ca. 1930 29-32cm. Cond.: G

Spiegel + paraplubak
Startprijs 35 EUR

Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Startprijs 150 EUR

Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G

Yixing theepot
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot 1e helft 20e eeuw (of ouder) met 2 koppen op de zijkanten en 1 kop op het deksel (medaillons). Gesigneerd en in goede staat 9x13,4x9,5cm.

Haardstel met kolenbak
Startprijs 40 EUR

Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.

A. Broekman, eenden
Resultaat: 150 EUR

A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G

3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 180 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Glaasje mist pendule en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

Groot zeegezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G

2x Royal Dux beeld, Barsoi
Startprijs 60 EUR

Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G

Statenbijbel, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...

Art Deco klokkenstel
Startprijs 50 EUR

Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G

Schilderij, man met boek
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M