Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G
Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Houtgesneden Chinese penselenpot met figuren in landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 21xø15cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen dekselterrines (2x Stadt Meissen en 1x Tjechoslowakije) met bloem- en gouddecor ca. 1930 29-32cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G
Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G
Oude/antieke Chinese Yixing theepot 1e helft 20e eeuw (of ouder) met 2 koppen op de zijkanten en 1 kop op het deksel (medaillons). Gesigneerd en in goede staat 9x13,4x9,5cm.
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Glaasje mist pendule en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G
Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G
Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M