Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.
Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...
H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G
Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.
Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G
Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G
Vier oude Duitse keramieken Goebel honden 2e helft 20e eeuw: 1x jachthond, 1x Schotse Terrier, 1x Boxer pup en 1x Chow Chow pup 7-17cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.
Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G
Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...
Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G