Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Beeldjes
Startprijs 40 EUR

Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G

Chinese schrijfdoos, tin
Startprijs 50 EUR

Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.

5 Nymphenburg borden
Startprijs 160 EUR

Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G

Bronzen trompetvaas
Startprijs 60 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.

Monstrans
Resultaat: 80 EUR

Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.

3 Keramieken plaquettes
Startprijs 65 EUR

Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...

Aardewerk beeld, J. Cock
Startprijs 70 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

Mahonie brievenkist
Startprijs 140 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.

Breistoeltje
Startprijs 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

Naaitafel
Startprijs 125 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

Schild + Speer
Resultaat: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.

Koffiebrander
Startprijs 30 EUR

Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G

3 Messen + speer
Resultaat: 25 EUR

Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R

Schilderij, Jac Liebregs
Resultaat: 40 EUR

Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G

Antiek zijde kunstwerk
Startprijs 30 EUR

Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G

Ovaal tablet
Startprijs 30 EUR

Ovaal antiek messing dienblad met eiken, messing spiegel, asbak van Manneken Pis en 5 delen Deco messing. 8-35cm. Cond.: G

Perzische miniaturen
Startprijs 60 EUR

Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.

Kees Verkade
Startprijs 150 EUR

Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G

Halkastje
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Blauwe hanglamp
Startprijs 100 EUR

Aparte plafondlamp, gemaakt van brons en honderden blauwglazen parels 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 40xø28cm.

Ronde eethoek tafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.

2 Yixing potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

Oosterse vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Startprijs 350 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G