Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

14 Benen doodshoofdjes
Resultaat: 85 EUR

Kavel van 14 antieke benen handgestoken doodshoofdje 2-3cm. Cond.: G

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Resultaat: 40 EUR

Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R

Breischede + naaldenkoker
Startprijs 120 EUR

Antieke Hollands zilveren breischede en naaldenkoker met 835/000 kleinkeur, ca. 1860. Breischede L.13cm., samen ca. 28gr.

Barnsteen hanger
Startprijs 40 EUR

Barnsteen hanger met GG 585/000 hangeroog. Grote barnsteenhanger, vlak afgerond aan de kanten, grootte 28x33 mm, met aan de bovenzijde 2 GG ogen. De steen is voorzien van mooie insluitsels.

Hanger en collier groene steen
Resultaat: 110 EUR

Hanger goud op zilver 925/000 met groene stenen. Hanger met groene stenen, in een vierkant gezet met een versiering in de vorm van blaadjes met kleine diamantjes, ca 0.03 crt. De hanger is bevestigd ...

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 25 EUR

Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R

Schaal, Kosta Boda
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G

Fles, blauwe motieven
Startprijs 20 EUR

Mondgeblazen glazen fles met emaille landschappendecor rondom ca. 1880 23cm. Cond.: G

Glazen tafelstuk
Startprijs 35 EUR

Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.

9 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G

2 Glazen voetschalen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Zilv. borstel + spiegel
Startprijs 40 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U

2 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U

6 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U

Zilveren beker
Resultaat: 80 EUR

Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U

Diverse plated schalen
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen oud plated 20e eeuw: presenteerschalen, sauskom etc. 24x51cm. Cond.: R-G

Zilveren nootmuskaatdoosje
Startprijs 275 EUR

Uniek antiek Hollands zilveren strooidoosje met deksel en scharnierend 3/4 dekseltje aan de onderkant (zie Wittewaal), MT: Egbertus Tulleners, Leeuwarden, 2e helft 1800, 22xø25mm. ca. 21gr. Cond.: U

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.950 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/wit (restauratie) 156x110cm. Cond.: M

Kleed
Startprijs 30 EUR

Klein oud Perzisch kleed in roodtinten 120x78cm. Cond.: G