Groot kavel met diverse vooroorlogse postkaarten van Hengelo in Davo album, ca. 200 stuks Cond.: G
Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Drie voorraaddozen met ca. 1400 stuks en beschreven FDC's (Eerstedag brieven) af 1967, mooie kwaliteit.
Motief: jaar van het kind 1979, postfrisse collectie met betere series en blokken in 2 albums.
Album met ca. 1000 kaarten van Nederland waaronder diverse steden (o.a. Nijmegen, Winterswijk, Apeldoorn. Laag Keppel, etc.)
Album met diverse landen buiten Europa waaronder Eng. koloniën (Egypte, Perzië)
Stockboek Oostenrijk 1880/1938 incl. gestempeld (o.a. poststukken)
Album met diverse vooroorlogse postkaarten Holland 30x26x3cm. Cond.: G
Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa (veel zegels)
100 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (gedeelte met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.
Postzegelalbum Midden/Zuid Amerika met ca. 3000 verschillende zegels.
Twee dikke stockboeken , ruimtevaart motief, ongeb. / pf.