Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Collier bestaande uit 5 rijen olijfvormige granaten aan antiek GG 585/000, sluiting. De snoeren granaat zijn bevestigd aan een grote ronde antieke sluiting, ø 31mm, met knopjes en filigrain bewerking...
Grote peervormige hanger, GG 585/000, met Granaten. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige Granaat met daaromheen 10 ronde Granaten verl...
Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58
Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr
Staafbroche GG 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewerkte bloemvormige...
Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...
Broche GG 585/000 rozet met Granaten. Oude ronde broche, ø 21 mm, bezet met drie randen met Granaten. ca 3,5 gr
Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem met in het midden een Granaat...
Armband GG 585/000 met Granaten. Schakelarmband met 6 bloemschakels met granaat en met 6 schakels opengewerkt GG, om en om. De armband is voorzien van een bakslot en verkeerd in zeer goede staat. ca 1...
Antieke armband, zilver 800/000, verguld. Dubbele rozetvormige schakels, voorzien van bewerking en met ogen geschakeld. Breedte 23 mm. Lengte 20,5 cm. ca 24.2 gr
Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...
Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U
Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)