Zes antieke Petrus Regout Maastricht kop&schotels ca. 1890 met bloemendecor 5xø12,5cm. Cond.: G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Delfts keramieken kaststel, 3-delig, 1e helft 20e eeuw; 1x kleinere vaas zonder deksel (Goed) en 2x grotere vaas (gelijmd) 24-30cm. Cond.: M
Oude Hollandse keramieken schenkkan "Lever de oranje spruit 31-01-1938 (prinses Beatrix)" 15x14xø11cm.
Grote antieke Grenzhausen Westerwald keramieken schenkkan met draken, lyra en opschrift "Halt maas un ziel, trinke zu viel" in goede originele staat 24,5cm.
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G
Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.
Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R
Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat
Vier oude Hollandse tegels met decor van figuren te paard 20e eeuw in goede staat 13x13,3cm.
Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G
Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M
Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G
Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...