Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.
Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.