Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.
Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.
Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.
2 Antieke opaline petroleumlampen. 1x lichtblauw opaline, handbeschilderd met guirlandes 50xØ18cm. Cond.: G. 1x blauwgroen opaline, handbeschilderd met distels 44xØ16cm. Cond.: G
Kavel met zeer veel horlogeonderdelen. Doos met honderden horlogeglazen, verschillende doosjes met tandwieltjes, balansstaafjes in allerlei soorten en maten. Ziet er erg netjes uit.
Tiffany-stijl staande lamp met blauwe kap op bronzen voet, 1 fitting 60xØ40cm.
3 Stolpen met houten voet ca. 1900. 50xØ18cm., 53xØ21cm. en 48xØ18cm.
Minitrix 12434 E-lok BR E03 EP.III modeltrein creme/rood in bruin houten kistje. nieuw. Cond.: U