7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.
Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.
Divers oud speelgoed. 1x ijzeren carrousel. 1x gietijzeren koets met paarden. 1xspaarpotje. 1x opbergdoosje. 1x setje dobbelstenen. Cond.: G
3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.
3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U
Verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm