Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G
Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...
Schitterende waaierkristallen natfruitschaal met originele waaierkristallen lekschaal 2e helft 19e eeuw in uitstekende staat 10xø21cm. Cond.: U
Drie delen 19e eeuws kristal, ruitgeslepen en zwaar uitgevoerd; 1x dekselcoupe (Goed), 1x karaf (geen stop), 1x dekselschaal (minimale chip) 16-21cm. Cond.: R-G
Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G
Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...
Oud kristallen Lalique vaasje mat bewerkt met bladmotief 6xø7cm. Cond.: G
Kristallen karaf op plated voet. 2e helft 20e eeuw. 39xø16 cm., Cond.:G
Prachtige antieke mondgeblazen glazen beschilderde bowlpot, handbeschilderd met takken en vogels (2-kleurig glas, chip van voet af) daarbij een plated met koperen W.M.F. sleef (opdien lepel) hamerges...
Twee delen oud/antiek plated/zilver: 1x Historisme schenkkan, gegraveerd ca. 1880 en 1x bonbonniere van geslepen kristal met zilveren 800/000 deksel, 1e helft 20e eeuw 12-19cm. Cond.: G
Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G
Twaalf oude/antieke glazen 18e-19e-20e eeuw, gegraveerd, geslepen 11-17cm. Cond.: G
17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.
Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G
Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G
Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G
Prachtige ruitkristallen coupe 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 14xø18cm. Cond.: G
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G
Antieke kristallen schaal op voet, met plated bewerkt hengsel, ca.1890, In zeer goede staat. 27xØ23cm.